ZAJĘCIA STACJONARNE (tylko u nauczyciela) lub ONLINE.

  Zajrzyj na Fb >>>

1. Cena za lekcję (60 minut) ustalana jest INDYWIDUALNIE po rozmowie z uczniem/ rodzicem i zależy m.in. od rodzaju zajęć, poziomu nauki oraz kolejności i ilości zgłoszeń (patrz: GRAFIK ZAJĘĆ na dole strony głównej). Wyróżniam dwa rodzaje zajęć:

  • MATURALNE, typowe kursowe zajęcia, zazwyczaj ROCZNE– minimum 50 zajęć po 120 minut- STAŁY termin zajęć wg GRAFIKU, preferowana forma: STACJONARNA u NAUCZYCIELA
  • DOUCZANKI– z materiału bieżącego, skorelowane zazwyczaj z lekcjami biologii w szkole, terminy NIEREGULARNE (opcja czasowo NIEAKTUALNA)

2. Rezerwacja terminu STACJONARNEGO (w przypadku nowych osób) następuje po opłaceniu kaucji w wysokości 300 zł (odliczanej od pierwszych zajęć). PAKIET ZAJĘĆ PRÓBNYCH (czyli 5 zajęć) jest opłacany z góry w określonym terminie (zazwyczaj jest to 28 luty roku w którym rozpoczynają się zajęcia)

3. Wpis na LISTĘ REZERWOWĄ zajęć STACJONARNYCH następuje po opłaceniu kaucji w wysokości 200 zł (odliczanej od pierwszych zajęć). Wpis na listę rezerwową zajęć online jest bezpłatny.

3. Dostępne promocje- BRAK

4. MINIMALNA ilość zajęć, która powinna się odbyć, jako SOLIDNE przygotowanie do matury rozszerzonej (dot. TYLKO uczniów realizujących na bieżąco program rozszerzony w szkole), to 100 lekcji po 60 minut (czyli 50 zajęć po 120 minut)- TRYB ROCZNY.

5. MINIMALNA cena za 60 min. zajęć to 150 zł (DOUCZANKI). W przypadku przygotowania do matury cena jest  WYŻSZA (200 zł za 60 min. zajęć indywidualnych ). W cenę wliczone są materiały w postaci ZESTAWU zadań maturalnych. Uczeń uzyskuje także nieograniczony dostęp do zasobów w postaci prezentacji, notatek, grafik, wykładów i instrukcji przygotowanych do każdych zajęć.

6. Zajęcia trwają co najmniej 120 minut .

7. Kolejne kroki niezbędne do rezerwacji określonego terminu to :

  • wybór konkretnego terminu stałych zajęć z  GRAFIKU (dół strony głównej) i uzgodnienie go z nauczycielem
  • wypełnienie kwestionariusza osobowego (dostępny w zakładce Materiały lub wysyłany mailowo) i odesłanie na mojego maila w formie załącznika Word
  • opłacenie kaucji
  • przyjazd na spotkanie organizacyjne
  • opłacenie PAKIETU PRÓBNEGO
  • ewentualny wpis na listę rezerwową

8. Istnieje możliwość zakupu materiałów dodatkowych tj. ZESTAWÓW, testów, matur tematycznych i opracowań pogrupowanych tematycznie, bez udziału w kursie.
Analizuję i SPRAWDZAM również te materiały wg indywidualnego cennika. (opcja czasowo NIEAKTUALNA)

9. Zajęcia online- ten sam cennik, co zajęcia stacjonarne.

10. Konto firmowe:
nauczycielka Katarzyna Aneta H.
Alior Bank   60 2490 0005 0000 4530 4394 1942

w tytule należy podać nazwisko i imię ucznia, datę i godzinę zajęć oraz ilość rezerwowanych zajęć

Kontakt:

biologia1001@o2.pl

Zajrzyj na Fb >>>