ZAJĘCIA STACJONARNE (tylko u nauczyciela) lub ONLINE.

  Zajrzyj na Fb >>>

1. Cena za lekcję (60 minut) zależy od rodzaju zajęć i poziomu nauki. (patrz: GRAFIK ZAJĘĆ na dole strony głównej). Wyróżniam dwa rodzaje zajęć:

  • MATURALNE, typowe kursowe zajęcia, ROCZNE– minimum 50 zajęć po 120 minut- STAŁY termin zajęć wg GRAFIKU, forma: STACJONARNA u NAUCZYCIELA
  • DOUCZANKI– z materiału bieżącego, skorelowane zazwyczaj z lekcjami biologii w szkole, terminy NIEREGULARNE, forma:  online lub STACJONARNA u NAUCZYCIELA

2. —> MATURALNE, w przypadku REGULARNEGO, STACJONARNEGO przygotowania do matury cena za 60 min. to 200 zł. W cenę wliczone są materiały w postaci ZESTAWU zadań maturalnych. Uczeń uzyskuje także nieograniczony dostęp do zasobów w postaci prezentacji, notatek, grafik, wykładów i instrukcji przygotowanych do każdych zajęć. Dostęp do tych materiałów jest możliwy poprzez prywatną grupę na Fb.

—> DOUCZANKI– cena za 60 min. zajęć to 175 zł. W cenę wliczone są wszelkie materiały (zestawy zadań, kartkówki, prezentacje, filmy). Zajęcia nie są regularne. Realizowane są STACJONARNIE u mnie lub ONLINE poprzez Messengera na Fb.

3. Zajęcia trwają co najmniej 120 minut .

4. Rezerwacja terminu STACJONARNEGO (w przypadku nowych osób) następuje po opłaceniu kaucji w wysokości 300 zł (odliczanej od pierwszych zajęć). PAKIET ZAJĘĆ PRÓBNYCH (czyli 5 pierwszych zajęć) jest opłacany z góry w określonym terminie (zazwyczaj jest to 28 luty roku w którym rozpoczynają się zajęcia)

4. Wpis na LISTĘ REZERWOWĄ zajęć STACJONARNYCH następuje po opłaceniu kaucji w wysokości 200 zł (odliczanej od pierwszych zajęć).

Wpis na listę rezerwową zajęć online jest bezpłatny.

5. MINIMALNA ilość zajęć, która powinna się odbyć, jako SOLIDNE przygotowanie do matury rozszerzonej (dot. TYLKO uczniów realizujących na bieżąco program ROZSZERZONY z BIOLOGII w szkole), to 100 lekcji po 60 minut (czyli 50 zajęć po 120 minut)- TRYB ROCZNY, STACJONARNY u mnie.

6. Zajęcia trwają co najmniej 120 minut.

7. Kolejne kroki niezbędne do rezerwacji określonego terminu STACJONARNEGO to :

  • wybór konkretnego terminu stałych zajęć z  GRAFIKU (dół strony głównej) i uzgodnienie go z nauczycielem
  • wypełnienie kwestionariusza osobowego (dostępny w zakładce Materiały lub wysyłany mailowo) i odesłanie na mojego maila w formie załącznika Word
  • opłacenie kaucji
  • przyjazd na spotkanie organizacyjne
  • opłacenie PAKIETU PRÓBNEGO
  • ewentualny wpis na listę rezerwową

8. Istnieje możliwość zakupu materiałów dodatkowych tj. ZESTAWÓW, testów, matur tematycznych i opracowań pogrupowanych tematycznie, bez udziału w kursie.
Analizuję i SPRAWDZAM również te materiały wg indywidualnego cennika. (opcja czasowo NIEAKTUALNA)

9. Konto firmowe:

nauczycielka Katarzyna Aneta H.

ING 91 1050 1243 1000 0090 7190 6540

w tytule należy podać nazwisko i imię ucznia, datę i godzinę zajęć oraz ilość rezerwowanych zajęć
10. Kontakt:
tel. 501-891-350
biologia1001@o2.pl