Witam. Zapraszam do wpisania się i potwierdzenia wyników osiąganych na maturze. Proszę o pozostawienie swoich danych np. e-maila lub telefonu, tak, aby inni mogli sprawdzić wiarygodność tych wpisów.

Dziękuję 😉

116 komentarzy

Multi-Wyszukiwarka · 29 maja, 2024 o 2:52 pm

Treść jest klarowna, dobrze zorganizowana i pełna przydatnych wskazówek. Autor doskonale wyjaśnia kluczowe zagadnienia. Może warto by dodać więcej przykładów praktycznych. Pomimo tego, tekst jest niezwykle edukacyjny i inspirujący.

Model Pistoletu Z "Go To The Shop" · 16 kwietnia, 2024 o 12:49 pm

Nie mogę sobie wyobrazić lepszego miejsca do odwiedzenia w sieci – ten blog to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji, gdzie każdy artykuł przynosi nowe spojrzenie na tematy, które mnie interesują, i zachęca do refleksji nad nimi, co sprawia, że codziennie wracam tu z jeszcze większym zaciekawieniem i oczekiwaniem na kolejne wpisy!

XMC.pl · 2 marca, 2024 o 12:47 pm

Artykuł to jak rozbudowany koncert myśli, gdzie każdy akapit to kolejna ekscytująca symfonia idei, budująca wrażenie kompletności i jednocześnie pobudzająca apetyt czytelniczy na więcej.

Gosia · 24 lipca, 2023 o 8:30 pm

Z całego serca gorąco polecam korepetycje z Panią Kasią, które na przestrzeni tych 50 tygodni nieustannej nauki i pracy niezmiennie przynosiły mi wiele radości, a które zostały uwieńczone osiągnięciem przeze mnie wyniku 92% na maturze z rozszerzonej biologii 🙂 . Bo chociaż w moich planach znajduje się, teraz już całkiem realne, dostanie się na kierunek lekarsko-dentystyczny, moją największą pasją jest pisarstwo – a kwieciste, długie wypowiedzi pełne przymiotników i niedokładnych wyrażeń bynajmniej nie są mile widziane na maturze z biologii, gdzie odpowiedź ma być napisana sztywno pod nielitościwy klucz, dokładnie i precyzyjnie. Dzięki Pani Kasi prędko udało mi się zapanować nad moimi artystycznymi zapędami, a ostatecznie żaden klucz nie był mi straszny, gdyż ilość wykonanych na korepetycjach zadań, arkuszy, zbiorów zadań i ćwiczeń daje pewność swojej wiedzy, sprawdzanej raz za razem, i zdolność do poprawnego wykonania wszelkich, nawet najmniej oczekiwanych typów zadań. A wszystko to zasługa Pani Kasi, cierpliwie i dokładnie tłumaczącej prawidłowe sposoby rozwiązywania zadań, zwracając dużą uwagę na słowa kluczowe i wszelkie, nawet najdrobniejsze i trudne do zauważenia pułapki, a także sprawdzając wykonywane przez ucznia zadania jak najbardziej gorliwy i bezlitosny egzaminator, cały czas będąc przy tym bardzo sympatyczną, ciepłą osobą o ogromnej wiedzy, która inspiruje do dalszej nauki i pracy. Jakby tego było mało, co jakiś czas zajęcia były nawiedzane przez najsłodsze kotki na świecie, oczywiście również pałające chęcią do nauki biologii, czemu nie można się było dziwić, patrząc po niezwykle przyjemnej atmosferze panującej na lekcjach 🙂 .

Polecam te cudowne korepetycje każdemu, kto jest gotowy całym sobą zaangażować się w naukę do matury z biologii. To nie są zajęcia, które można zlekceważyć, zostawiając sobie zadane na nich arkusze na „później”, bo fizycznie może zabraknąć na nie czasu. Wymagana jest systematyczność i dokładne rozplanowywanie swojej pracy tydzień w tydzień, zdolność do rezygnacji z wielu drobnych przyjemności, determinacja, prawdziwa chęć osiągnięcia sukcesu i umiejętność współpracy. Po drodze może być ciężko, jednak rezultaty są tego warte i widoczne już po kilku zajęciach, a satysfakcja, jaką odczuwa się po udanym wykonaniu wszystkich zadań przeznaczonych na dany tydzień jest ogromna i pewnie będzie mi jej długo brakować ;). Korepetycje z Panią Kasią to przygoda, to test własnych umiejętności i wytrwałości, to nauka na całe życie – bo matura przyjdzie i pójdzie, ale zdolności nabyte przez ten rok pozostaną, czyniąc byłego już ucznia osobą pracowitą, zaangażowaną, wytrwałą i systematyczną, a czy nie tego wymaga się od studenta medycyny, później lekarza?

Na wszystkie pytania chętnie odpowiem na moim mailu, izapuchalska08@gmail.com, więc serdecznie zapraszam tych ciągle zastanawiających się, czy warto. Bo warto i z przyjemnością utwierdzę w tym przekonaniu ;). Pozdrawiam serdecznie.

Jakub · 14 lipca, 2023 o 9:01 am

Bardzo polecam korepetycje u Pani Kasi tym, którzy chcą osiągnąć wysoki wynik z matury z biologii. Oczywiście trzeba się uczyć, żeby osiągnąć wysoki wynik, ale Pani Kasia wszystko bardzo dokładnie planuje i spisuje, że nie trzeba się o nic martwić i nauka staje się przyjemna. Tak samo z materiałami do pracy – wszystkie są przygotowane. Na zajęciach panuje miła atmosfera i jest pełen profesjonalizm, a wszelkie niejasne zagadnienia są dokładnie i przejrzyście tłumaczone. Udało mi się zdobyć 97% z biologii, więc jak widać korepetycje są skuteczne. I co najważniejsze, są kotki <3

Maria Kubik · 11 lipca, 2023 o 6:24 am

Niesamowicie polecam korepetycje u Pani Katarzyny. Jest to najlepsza korepetytorka z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia. Punktualna, cierpliwa, sympatyczna i dbająca o najmniejszy szczegół. Zajęcia odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze oraz są zorganizowane na najwyższym poziomie. Każda ich minuta jest intensywnie wykorzystywana. Arkusze zarówno te uzupełniane na zajęciach, jak i w domu są wnikliwie sprawdzane, a błędy w przejrzysty sposób tłumaczone. W razie nie zrozumienia jakiegoś zagadnienia Pani Kasia tłumaczy je w sposób bardzo przejrzysty do momentu, w którym zostanie ono zrozumiane i przyswojone. Kurs maturalny jest bardzo wymagający ale jak najbardziej polecam go każdemu, kto jest zmobilizowany do osiągnięcia wysokiego wyniku na maturze z biologii.

Kasia · 12 maja, 2023 o 9:50 pm

Naprawdę polecam z całego serca!❤️ Mimo tego, że miałyśmy bardzo mało czasu udało Nam się przerobić bardzo dużo materiału. Pani Kasia prowadzi lekcje z ogromną dokładnością, ale przy tym z cudowną atmosferą i uśmiechem. Na maturę poszłam przygotowana i bez stresu, naprawdę to najlepsza korepetytorka na jaka mogłam trafić! Jeszcze raz pięknie dziękuje!❤️

Jakub · 4 sierpnia, 2022 o 6:21 pm

Pani Kasia to wspaniały korepetytor. Jest osobą życzliwą i serdeczną. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie. Dzięki Pani Profesor osiągnąłem wynik 85% na maturze z biologii. Bardzo dziękuję.

Magda · 19 lipca, 2022 o 8:12 pm

Zapisanie się na korepetycje do Pani Katarzyny było moją najlepszą decyzją co do matury z biologii, gdyż udało mi się poprawić wynik na 88%. Zajęcia są prowadzone w profesjonalny sposób, ale jednocześnie jest na nich przyjemna atmosfera. Pani Katarzyna zawsze tłumaczyła mi zagadnienia, z którymi miałam trudności i nauczyła mnie pisać pod klucz. Zajęcia wymagają dużego zaangażowania i wkładu własnego ale naprawdę warto,serdecznie polecam!!!

Zuzia · 7 lipca, 2022 o 6:55 am

Korepetycje u Pani Kasi były dla mnie olbrzymim wyzwaniem, ale i pewnego rodzaju przygodą. Nauczylam się na nich nie tylko biologii i metod rozwiązywania zadań maturalnych. Przede wszystkim nauczylam się uczyć. Pani Kasia jest bardzo pracowitą, punktualną, życzliwą i po prostu dobrą osobą, której wiele zawdzięczam. Jestem maturzystką 2022 roku i muszę przyznać, że gdyby nie korepetycje, to na pewno nie byłabym w tym miejscu w ktorym jestem dzisiaj:) Po prostu dziękuję.

Marysia · 5 lipca, 2022 o 10:24 am

Przyznaję, nasze zajęcia były wyzwaniem, musiałyśmy w bardzo krótkim czasie przerobić cały materiał, ale z pomocą Pani Kasi wszystko staje się możliwe i przynosi najlepsze efekty!! Pani Kasia jest nauczycielką bardzo wymagająca ale przede wszystkim jest cierpliwa, zawsze pogodna i życzliwa, poświęca swoim uczniom maksimum uwagi i swojego czasu. Mimo, że było ciężko, a ja sama musiałam dać z siebie 101%, na nasze zajęcia zawsze przyjeżdżałam zadowolona i mimo mnóstwa pracy i wielu godzin spędzonych nad materiałami, które dostawałam na każdych zajęciach w ogromnej ilości, zawsze czekałam z niecierpliwością na nasze następne spotkanie. Pani Kasia pokazała mi jak zrozumieć i polubić biologię i dzięki niej uzyskałam z matury wynik, którego w życiu się nie spodziewałam i który na pewno zagwarantuje mi miejsce na wymarzonej od zawsze medycynie.

Dobrusia · 2 lipca, 2022 o 3:24 pm

Na samym początku chciałabym zaznaczyć, że pani Kasia jest bardzo wymagająca, przy czym jest osobą ciepłą i życzliwą. Oczywiście potrafi pokazać dużo zrozumienia. W przypadku wystąpienia pewnych problemów, na pewno będzie starać się je szybko rozwiązać. Decydując się na te korepetycje musicie wiedzieć, że będzie czekać was wiele wyrzeczeń, jednak moim zdaniem jak najbardziej warto. Pani Kasia jest rzetelną, konsekwentną osobą z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać drugiej osobie. Jestem pewna, że każda osoba decydująca się na te korepetycje będzie bardzo dobrze przygotowana do matury z rozszerzonej biologii, a przy tym sama biologia stanie się dla niej o wiele bardziej przejrzysta i zrozumiała.

Buba · 20 listopada, 2021 o 8:32 pm

Polecam! Ekstra sposób na zdanie matury z biologii na wysokim poziomie. Zajęcia rewelacyjne, wysoki poziom, duża kultura osobista i cierpliwość Pani Profesor.
Dziękuję za pomoc w dostaniu się na medycynę. Gratuluję ZŁOTEGO ORŁA KSZTAŁCENIA 2021!
Buba

mama dr Basia G. · 28 lipca, 2021 o 1:35 pm

Szanowna Pani Profesor. W imieniu swoim i córki bardzo, bardzo dziękuję za pomoc w nauce biologii do matury 2021. Wynik 85% i najwyższa stanina. Medycyna już zaklepana:)
Zajęcia na najwyższym poziomie, rewelacyjne podejście do ucznia. Przesympatyczna, ciepła i wyrozumiała osoba! Profesjonalizm w każdym calu.
Będę polecać każdemu kto będzie pytał o korepetycje z biologii, wersja stacjonarna. Cena adekwatna do jakości usług i wyników.
Polecam z całego serca ♥️
mama dr Barbara G.

Ola · 26 lipca, 2021 o 5:56 pm

Uczęszczałam przez rok do Pani Kasi, która jest przesympatyczną, kochaną a zarazem bardzo stanowczą kobietą. Mimo trudu dojazdów komunikacją, jeździłam z przyjemnością do Bytomia. Jeśli chodzi o korepetycje, uważam że były one na wysokim poziomie, przeszły moje oczekiwania! Wcześniej nie spotkałam tak przygotowanego i mającego dużo wiedzy korepetytora/nauczyciela. Czasem mi się wydawało, że Pani Kasi zależało bardziej niż mnie 😉
Jestem bardzo zadowolona, wyciągnęłam mnóstwo wniosków oraz cennych lekcji z biologii i z życia ♥️
Pani Kasia jest sumienna i tego oczekuje od swoich uczniów, genialnie motywuje do nauki, wspiera, daje dużo wskazówek. Mimo krótkich trudnych chwil, wspominam z uśmiechem na twarzy i gorąco polecam!!!! Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś ✨

Dagmara · 21 lipca, 2021 o 8:15 am

Najlepsze zajęcia! Super atmosfera i pełen profesjonalizm. Z Panią Kasią nawet ciężka praca do matury jest przyjemna! Mogę z czystym sumieniem każdemu polecić te korepetycje, gdyż pasja Pani Kasi do biologii, w połączeniu z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem przynosi wysokie wyniki maturalne. 🙂

Małgrzata Binek · 18 lipca, 2021 o 5:37 am

Świetna nauczycielka z ogromnym doświadczeniem i wiedza, przede wszystkim rzetelna w swojej pracy. Każdy drobny bład czy niejasność sa wychwytywane i korygowane. Zapewnia ogromna ilość cennych materiałów oraz ich weryfikację. Nauka jest systematyczna, opierajaca się na licznych powtórkach, omawianiu typowych zadań jak i “haczyków” maturalnych. Praca z p. Hajda pozwoliła mi na osiagniecie wyniku znajdujacego się w 9 (najwyższej) staninie, mimo że wcześniej biologia nie była moim ulubionym przedmiotem. Atmosfera na zajeciach mimo wysokich wymagań jest bardzo przyjazna, a licznw pytania mile widziane. Szczerze polecam.

Alicja · 17 lipca, 2021 o 9:04 pm

Serdecznie polecam!
Pełen profesjonalizm, przyjemna atmosfera, wiedza przekazywana w sposób klarowny. Praca z Panią Profesor dawała mnóstwo satysfakcji,  umożliwiała usystematyzowanie wiedzy. Korepetycje gwarantujące osiągnięcie spektakularnych wyników. Bardzo się cieszę, że udało mi się spotkać tak wybitnego korepetytora.

Dominik K. · 9 stycznia, 2021 o 3:50 pm

Najlepsze online z biologii jakie miałem! Pani Profesor ekstra wszystko tłumaczy, a ilość materiałów, które otrzymuję jest ogromna. Są to i prezentacje i omówienia i mnóstwo, mnóstwo zadań. Każde moje rozwiązanie jest sprawdzane i ewentualnie poprawiane- otrzymuję dokładne wskazówki co źle zrobiłem. Dziekuję za ogromną cierpliwość uczenia mnie! To co teraz mamy w szkole to jakaś makabra, a dzięki tym korkom coraz szybciej i skuteczniej rozwiązuję zadania z matur. Cena adekwatna do jakości korepetycji. Polecam- to nie jest masówka!Domi K.

Izia · 20 grudnia, 2020 o 4:50 pm

Rewelacja!!! Zajęcia ONLINE na najwyższym poziomie- pełny profesjonalizm. Dużo materiałów i systematyczność współpracy. Pani Profesor jest punktualna, zawsze przygotowana i zna odpowiedź na KAŻDE pytanie. Przerabiamy mnóstwo zadań różnego typu, głównie na ,,wyjaśnij”, każda moja odpowiedź jest weryfikowana przez Panią Profesor. Miałam już inne zajęcia online i wiem, co piszę. Wymagania są bardzo duże, pracy masa- ale tak właśnie powinno być. A Pani jest przemiła i cierpliwa)
Zajęcia warte swojej ceny- GORĄCO POLECAM! Izia.

Wiktoria · 19 września, 2020 o 9:39 am

Gorąco polecam Panią Korepetytor 🙂 w mojej szkole nauka biologii na profilu biol-chem była na bardzo niskim poziomie, korepetycje zaczynałam z zerową wiedzą. Przez rok przerobiłyśmy dziesiątki matur, tysiące (!) zadań – każde problematyczne zadanie było tłumaczone do skutku, nawet jeśli Pani Korepetytor musiała powtarzać 5 razy żeby zatrybiło 🙂 Test wejściowy napisałam na 36%, a dzięki systematycznej pracy maturę zdałam na 73%, za co DZIĘKUJĘ! Wiem, że sama nie dałabym rady, bo w tych czasach jest ważna wiedza, tak samo jak klucz, pod który trzeba potrafić odpowiadać.
Jednak te korepetycje nie są dla każdego – jeśli nie jest się sumiennym, chętnym do zdobywania wiedzy oraz poświęcania czasu na przerobienie zadań i zagadnień niezbędnych do zdania bardzo dobrze matury – lepiej sobie odpuścić 🙂

Jakub Warecki · 1 września, 2020 o 3:09 pm

Serdecznie dziękuję Panią Katarzynie,za profesjonalną pomoc w przygotowaniach do matury z biologii gdyż dzięki Niej udało mi się napisać ją na 83%. Stało się to przede wszystkim dzięki wzbudzeniu we mnie motywacji i zaangażowania w przygotowywanie się do każdych kolejnych zajęć. Tysiące profesjonalnie rozwiązanych pod okiem tej znakomitej korepetytorki zadań zaowocowały w mój sukces. Fachowa pomoc i niesamowicie wysoki poziom merytoryczny.
Polecam każdej osobie która chce odnieść swój biologiczny sukces.

Iga Ch. · 17 sierpnia, 2020 o 9:00 am

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Katarzyny. Dzięki niej udało mi się uzyskać na maturze z biologii aż 87%! Lekcje u Pani Kasi są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, ale jednocześnie jest na nich zawsze bardzo przyjemna, motywująca do nauki atmosfera. Ogrom materiałów maturalnych, które przerobiłam na zajęciach i w domu był zawsze rzetelnie sprawdzany pod kątem maturalnym, a wszelkie wątpliwości krok po kroku tłumaczone w jak najbardziej zrozumiały sposób.
Jestem pewna, że bez pomocy Pani Kasi nie udałoby mi się uzyskać tak zadowalającego wyniku – jestem więc ogromnie wdzięczna, za całą przekazaną mi wiedze i cierpliwość 🙂

Patrycja · 16 sierpnia, 2020 o 5:28 pm

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Kasią, w tym roku udało mi się poprawić maturę i uzyskać wynik 87%.

To co jakie kojarzy mi się zarówno z zajęciami jak i Panią Kasią to PROFESJONALIZM i PERFEKCJONIZM. Pani Kasia jest perfekcjonistką w każdym calu – zauważyłam to od pierwszych zajęć, gdy został przedstawiony plan roczny, już wtedy wiedziałam, że mogę być spokojna o swoją maturę. Plan jest bardzo wymagający, ale wart wysiłku i każdej poświęconej minuty.

Zawsze po zajęciach dostaje się materiały tzw. zestawy, które należy wykonać w domu, a następnie są one dokładnie omawiane na następnych zajęciach. Początki są ciężkie, ale później „wpada się” w odpowiedni rytm.

To co dały mi te zajęcia to nie tylko wysoki wynik na maturze, ale także nauczyły mnie samodyscypliny, co z pewnością przyda mi się w późniejszej edukacji.

Osobiście bardzo polubiłam Panią Kasie, która jest nauczycielem z powołania, kocha prace z młodzieżą. Zawsze chętnie jeździłam na zajęcia, które będę wspominać z sentymentem.

PS. Zajęcia umilają piękne zapachy palonych świec zapachowych

Maciek · 13 sierpnia, 2020 o 5:31 pm

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Profesor. Zajęcia prowadzone z pełnym profesjonalizmem, z dużą ilością starannie przygotowanych materiałów, a wszystko w miłej atmosferze. Skupianie dużej ilości uwagi na zadania sprawiające problem, pozwala na opanowanie ich do perfekcji. Pani Korepetytor przykłada również dużą uwagę do systematycznej pracy uczniów w domu, co owocuje w wyniki. Sam po korepetycjach osiągnąłem w 2020r, wynik 78% na maturze z biologii.

Julia · 13 sierpnia, 2020 o 12:24 pm

Uczęszczałam na korepetycje do Pani Kasi w celu poprawy matury z biologii. Zajęcie są prowadzone bardzo profesjonalnie. Bardzo duża ilość materiałów, powtarzanie i dokładne tłumaczenie zagadnień. Każde problematyczne zadanie było odrazu wyjaśniane. Dzięki solidnej pracy i wspaniałym przygotowaniu udało mi się poprawić maturę z wyniku 38% na 80%. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Kasią. Zdecydowanie najlepsza nauczycielka na Śląsku 🙂

Agata · 12 sierpnia, 2020 o 4:05 pm

Z całego serca mogę polecić zajęcia z biologii. Świetne roczne przygotowanie do matury. Cudowna Pani Korepetytor, która z zaangażowaniem i profesjonalizmem prowadzi korepetycje. Uczniowi poświęcona jest cała uwaga, a każda niejasna sprawa oraz zadanie jest bardzo dokładnie wytłumaczone. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna, że chce się na nie przyjeżdżać z uśmiechem na twarzy.

Ola · 12 sierpnia, 2020 o 9:58 am

Serdecznie polecam korepetycję z Panią Kasią. Są one prowadzone bardzo rzetelnie. Pani Kasia jest konsekwentna i obowiązkowa, a także jasno i zrozumiale przekazuje informację (których z resztą jest ogrom). Bez wyżej wymienionych cech Pani Kasi nie osiągnęłabym 78% z matury. Dzięki tej rocznej współpracy przekonałam się, że nie ma rzeczy niemożliwych i że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. Jeszcze raz polecam lekcje zwłaszcza tym, którzy myślą, że nie dadzą rady! :):):)

Weronika · 12 sierpnia, 2020 o 8:08 am

Uczęszczałam do Pani Kasi przez rok. Przystępowałam do matury pierwszy raz i za pierwszym udało mi się zdobyć 87% z biologii. Zajęcia u Pani Kasi prowadzone są w przemiłej atmosferze. Nie ma owijania w bawełnę, wszystko konkretnie jest tłumaczone. Pani Kasia jest dla mnie najlepszą nauczycielką biologii jaką w życiu spotkałam. Przedmiot ten jest dla Pani Kasi powołaniem i dzięki niej pokochałam biologię. Polecam, bo warto!!!

Zofia · 11 sierpnia, 2020 o 12:58 pm

Zajęcia z Panią Kasią są SUPER! Miła atmosfera, dużo pracy, ale przede wszystkim są to zajęcia SKUTECZNE!! Dzięki Pani Kasi udało mi się zdać maturę z biologii na 88%. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Ilość przerobionych materiałów na zajęciach jest bardzo duża, przez co po tych korepetycjach czuje się, że naprawdę jest się dobrze przygotowanym i gotowym aby napisać egzamin. Polecam z całego serca! Nie jest łatwo ale na pewno WARTO!

Dominik · 1 listopada, 2019 o 2:42 pm

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, idealne przygotowanie pod studia lekarskie jak i samo napisanie matury z biologii na wysokim poziomie. Na zajęciach atmosfera jest bardzo przyjemna, prowadząca jest życzliwa, uprzejma i pełna zaangażowania. Organizacja zajęć jest na bardzo wysokim poziomie, wszystko jest poukładane. Korepetycje naprawdę godne polecenia.

Ala · 9 września, 2019 o 3:24 pm

Bardzo polecam korepetycje z Panią Profesor. Zajęcia prowadzone są w przemyślany sposób, materiałów jest mnóstwo. Materiały są pełne przydanych informacji. Pani Katarzyna dba o to, aby zrozumieć mechanizm odpowiedzi, dlatego też z Panią Profesor każde zadanie przestaje być zagadką.warto wspomnieć, że plan zajęć oraz pracy ucznia zaproponowany przez Panią Profesor jest ciężki, ale wart każdej chwili. Pozwala on na dokładne przygotowanie się z danego tematu, a do matury to podstawa. Także podsumowując, zachęcam do wybrania Pani Kasi jako swojej biologicznej mentorki❤️ Na poparcie moich słów mogę jedynie dodać, że dzięki Pani Profesor dostałam się na mój wymarzony kierunek- medycynę.

Aleksandra · 4 września, 2019 o 9:36 pm

Bardzo profesjonalne podejście, zajęcia pomagają dokładnie usystematyzować wiedzę oraz dodatkowo ją poszerzać. Są to 2 godziny ciężkiej pracy- wykonywanie bardzo dużej ilości zadań, dodatkowo należy poświęcać dużo czasu na naukę w domu, jednak efekty tej pracy są naprawdę zauważalne. Podejście i atmosfera na zajęciach bardzo dobra, na każde pytanie dostawałam szczegółową odpowiedź. Serdecznie polecam wszystkim, gdyż zajęcia wiele daja 🙂

Szymon · 4 września, 2019 o 8:19 pm

Chodziłem do Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu, a moim marzeniem było studiowanie medycyny. Nie ukrywam 50 razy pokonałem trasę Wrocław – Bytom (tam i z powrotem to 400 km). Ale cóż. Dzisiaj mogę z czystym sumieniem powiedzieć – „BYŁO WARTO”. Dostałem się na każdą uczelnię, gdzie aplikowałem – już nawet w pierwszym naborze do Katowic, Łodzi i Lublina z wynikiem 80%. Ale co ważne „BYŁO WARTO” nie znaczy „BYŁO ŁATWO”. Musiałem godzinami się uczyć, musiałem przerobić tysiące zadań, ale miałem niesamowitą motywację, która pobudzana była przez Panią Kasię. A Pani Kasia, jak to Pani Kasia na każde spotkanie perfekcyjnie przygotowana, z dużą dozą pytań, ćwiczeń i wyjaśnień – „Prawdziwy Nauczyciel z powołania, a nie z przypadku”. Nie ukrywam czasami miałem dość rozwiązywania arkuszy, rozwiązywania zadań i wtedy pojawiała się Pani Kasia, która potrafiła zainspirować mnie do dalszej pracy. Od samego początku wierzyła we mnie i jak się okazało miała rację. Cyklicznie drogą elektroniczną przekazywała postępy moich wyników rodzicom, którzy jej i mi zaufali. I jak dzisiaj twierdzą im również nie „BYŁO ŁATWO”, ale co dla nich najważniejsze „BYŁO WARTO”. Gorąco polecam – „NAPRAWDĘ WARTO”.

Weronik · 4 września, 2019 o 1:47 pm

Do Pani Kasi trafiłam z polecenia dokładnie rok przed maturą. Będąc na profilu mat-chem nie miałam rozszerzonej biologii a więc startowałam praktycznie od zera. Dzięki temu że trafiłam do najlepszej możliwej nauczycielki udało mi się przygotować to matury 2019 i napisać ją na 75%. Było to możliwe dzięki bardzo szczegółowemu planu nauki który stworzyła Pani Kasią dzięki czemu dokładnie wiedziałam co muszę umieć do matury. Arkusze z tysiącem zadań rozwiązywane co zajęcia, sprawdzanie przez Panią Kasie wszystkich zadań, przepytywanki, liczne karkówki a przede wszytkim łopatologiczne tłumaczenie nawet po kilkanaście razy tego czego nie rozumiałam. W komplecie z cudowną atmosferą i wielkim wsparciem w chwilach zwątpienia oraz chęcią współpracy pozwala na pokonanie matury. Bardzo polecam Panią Kasie, nie można lepiej trafić ❤

Weronika · 4 września, 2019 o 1:45 pm

Do Pani Kasi trafiłam z polecenia dokładnie rok przed maturą. Będąc na profilu mat-chem nie miałam rozszerzonej biologii a więc startowałam praktycznie od zera. Dzięki temu że trafiłam do najlepszej możliwej nauczycielki udało mi się przygotować to matury 2019 i napisać ją na 75%. Było to możliwe dzięki bardzo szczegółowemu planu nauki który stworzyła Pani Kasią dzięki czemu dokładnie wiedziałam co muszę umieć do matury. Arkusze z tysiącem zadań rozwiązywane co zajęcia, sprawdzanie przez Panią Kasie wszystkich zadań, przepytywanki, liczne karkówki a przede wszytkim łopatologiczne tłumaczenie nawet po kilkanaście razy tego czego nie rozumiałam. W komplecie z cudowną atmosferą i wielkim wsparciem w chwilach zwątpienia oraz chęcią współpracy pozwala na pokonanie matury. Bardzo polecam Panią Kasie, nie można lepiej trafić ❤

Wiktoria · 4 września, 2019 o 1:44 pm

Gorąco polecam panią Katarzynę! Rzetelne przygotowanie do matury z rozszerzonej biologii z ogromem materiałów w rewelacyjnej atmosferze i z dużą ilością rozwiązanych testów. I matura 2019 zdana na 78%!!

Michał · 6 sierpnia, 2018 o 9:08 am

Zajęcia na najwyższym poziomie. Nigdy nie myślałem, że bez biologii w szkole uda mi się zdać maturę na takim poziomie. Pani Kasia jest świetnym nauczycielem oraz bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Pozdrawiam

Jakub · 8 lipca, 2018 o 8:50 pm

Korepetycje u Pani Kasi są na najwyższym poziomie i nie znam lepszego nauczyciela. Jest bardzo wymagająca i skuteczna. Ogrom zadań i testów, które trzeba wykonać na każde zajęcia pozwala z miesiąca na miesiąc spokojniej i pewniej oczekiwać matury. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w stosunku do ucznia wyróżnia Panią Katarzynę wśród innych korepetytorów. Z czystym sumieniem i pełen szczęścia jako student stomatologii polecam korepetycje z Panią Kasią każdemu przyszłemu maturzyście.

Wiktoria · 6 lipca, 2018 o 6:33 am

Dzięki Pani Kasi w październiku zaczynam medycynę w Zabrzu i spełni się moje marzenie o zostaniu lekarzem. 165 punktów to pewny wynik- dziękuję Pani bardzo!! Gorąco polecam wszystkim.
e-mail: wikipawlik@gmail.com

Angelika · 3 lipca, 2018 o 8:02 pm

Pani Katarzyna jest najlepszym i najskuteczniejszym nauczycielem, z jakim kiedykolwiek miałam PRZYJEMNOŚĆ mieć zajęcia. Przekazuje ona wiedzę skomplikowaną w sposób prosty i przystępny dla danego, konkretnego ucznia, bo doskonale rozumie, że każdy przyswaja wiedzę inaczej.
Pani Kasia ma wiedzę aktualną i wręcz nieskończoną – odpowie na każde pytanie ucznia i rozwieje jego wątpliwości.
Na zajęciach panuje atmosfera sprzyjająca pochłanianiu wiedzy – Pani Katarzyna jest bardzo cierpliwa i spokojna. Widać, że czerpie ona radość ze swojej pracy.
POLECAM Z CZYSTYM SERCEM I DZIĘKUJĘ ZA PRZYGOTOWANIE NA WYSOKIM POZIOMIE 🙂

Aleksander F. · 2 lutego, 2018 o 11:06 am

Najlepsze korepetycje z biologii na Śląsku- matura z biologii 2017- wynik 91%. I PIERWSZE PODEJŚCIE.
Gdy zapisywałem się na lekcje do Pani Profesor dziwiło mnie i moich znajomych, że uczniowie dojeżdżają na zajęcia z Opola, Częstochowy, Krakowa, Cieszyna a nawet Wrocławia. Teraz, gdy sam byłem uczniem, rozumiem dlaczego Pani Profesor ma tylu chętnych i dlaczego tak trudno się do Pani dostać na korepetycje. Wielkie uznanie z mojej strony oraz podziw i wdzięczność że strony moich rodziców, ponieważ tylko dzięki pracy, zaangażowaniu i perfekcji w tłumaczeniu biologii dostałem się na medycynę z wynikiem 91% z matury. Ogromne znaczenie miały dla mnie te korepetycje również w zaliczeniu pierwszego semestru medycyny bez najmniejszych problemów. Z całą pewnością nie dałbym sobie rady bez pomocy Pani Profesor.
Polecam wszystkim- korepetycje na poziomie pięciu gwiazdek *****

~Marta · 5 listopada, 2017 o 8:03 pm

Po pierwsze i najważniejsze: NIE MA na Śląsku lepszej korepetytorki z biologii od Pani Kasi, a może nawet korepetytora w ogóle. Miałam z nimi do czynienia bardzo wiele, ale tylko Pani Katarzyna wyróżnia się wśród nich niesamowitym poświęceniem uczniowi, dokładnością, przygotowaniem do zajęć a przede wszystkim PASJĄ do przedmiotu, jakim jest biologia. Już przy pierwszej wizycie w jej pracowni każdy się przekona, że Pani Kasia jest biologiem z prawdziwego zdarzenia. Ilość materiałów przez nią posiadanych jest oszołamiający. Jednak to nic przy tym, jak ogromną wiedzę z zakresu biologii i nie tylko posiada Pani Katarzyna. I nie jest to sucha wiedza, którą często posiadają profesorowie medycyny udzielający korepetycji – Pani Kasia jest nauczycielem, zna wymogi maturalne, no i najważniejsze: dysponuje umiejętnością pisania matury pod ten (nie)sławny już klucz i potrafi przekazać ją uczniowi. A uwierzcie Państwo, że tego nie potrafi większość nauczycieli w szkołach, zresztą rezultaty tego są widoczne w wynikach z matur – czy zeszłorocznych, czy tegorocznych.
Oczywiście chodząc na te korepetycje trzeba być naprawdę gotowym na masę nauki i wyrzeczeń – Pani Katarzyna jest osobą wymagającą, co pokazuje przez cotygodniowe kartkówki, testy i odpowiedzi ustne 😉 Ale bez tego nie byłoby sukcesywnych wyników na maturze – które po CIĘŻKIEJ i SUMIENNEJ pracy wedle wskazówek Pani Kasi są gwarantowane.
I właśnie u mnie z tą ciężką pracą bywało różnie. Raz, że jestem leniem, a dwa, że nie do końca byłam pewna co tak naprawdę chcę osiągnąć, a jak wszyscy wiemy, motywacja to klucz do sukcesu.
I właśnie tu Pani Kasia okazała się być kimś więcej niż korepetytorką – w trudnych sytuacjach była dla mnie jak przyjaciółka, mogłam w chwilach słabości się jej doradzić i porozmawiać dosłownie o wszystkim. Myślę, że właśnie to wyróżnia Panią Kasię jako nauczyciela – jest niezwykle wymagająca i skuteczna, ale wyrozumiała zarazem.
I jeśli ja, tak niezdecydowana co do wyboru studiów i przyszłej ścieżki w życiu osoba, z ogromną pomocą i zaangażowaniem Pani Kasi dostała się na medycynę, to każdy, kto jest pewny wyboru i zaangażowany w naukę (której, nie oszukujmy się, jest dużo) po współpracy z tak wspaniała korepetytorką na 100% osiągnie swój cel.
Pozdrawiam gorąco i polecam wszystkim ambitnym osobom!

~Karol T · 5 listopada, 2017 o 8:00 pm

Na korepetycje z biologii do Pani Katarzyny chodziłem już kilka lat temu. Dziś jestem studentem IV roku medycyny na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Sukces na maturze, pozwalający dostać się na najlepszy wydział lekarski w kraju w przeważającej mierze zawdzięczam Pani Kasi. Jest ekspertką w swojej dziedzinie. Przygotowuje do matury według klucza, bo sama sprawdza matury, dzięki czemu wie czego wymagają egzaminatorzy. Pamietam, że na testach u Pani Kasi często robiłem błędy, a właściwie udzielałem odpowiedzi, które miały sens, ale nie były pełne lub nie były dokładnie tym czego oczekiwali egzaminatorzy-nie były po prostu „pod klucz”. Pani Kasia dzięki wielu testom, szczegółowo omawianym na zajęciach zmieniła mój tok myślenia na typowo „maturalny”.

Polecam z całego serca i pozdrawiam !

~Iga · 8 października, 2017 o 5:09 pm

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!
(B. Conklin)

Moim marzeniem było dostać się na medycynę i zostać lekarzem. Szukając korepetycji z biologii, natknęłam się na ogłoszenie Pani Kasi. Po przeczytaniu pozytywnych opinii zarówno byłych uczniów jak i ich rodziców, nie wahałam się ani chwili, zadzwoniłam i umówiłam się na pierwsze zajęcia z biologii. Poniedziałek o godzinie 8.00 rano. Już od pierwszych zajęć Pani Kasia jasno wyznacza cele i warunki uczestnictwa w zajęciach. Każde zajęcia są perfekcyjnie zorganizowane, aby maksymalnie wykorzystać czas i jak najwięcej materiału przerobić i powtórzyć. Pani Kasia jest nauczycielem bardzo wymagającym i nieprzychylnie patrzy na jakiekolwiek braki lub nieprzygotowanie się do zajęć. Sama od siebie daje bardzo dużo, dzieli się swoją wiedzą oraz na te 2 godziny zajęć poświęca całą swoją uwagę i skupia się wyłącznie na uczniu. Cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie i problem oraz wypracowuje z uczniem umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych „pod klucz”. Podczas całego kursu (u mnie było to 50 zajęć) przerabia się ogrom zagadnień i zadań a wszystko po to, aby nic nie mogło nas zaskoczyć na maturze. Zajęcia przebiegają w bardzo przyjemnej i przyjaznej atmosferze w profesjonalnie przygotowanym gabinecie pełnym biologicznych eksponatów i przeróżnych pomocy naukowych. Pani Kasia jest niezwykle wyrozumiałą i ciepłą osobą oraz wybitnym nauczycielem, który tak jak w powyższym cytacie zawsze zmotywuje w chwilach zwątpienia, zachęci do próbowania a przede wszystkim do działania, nauki i nie rezygnowania z marzeń. Do dzisiaj wspominam zajęcia z Panią Kasią i zostaną one w mojej pamięci na całe życie, podobnie jak Pani Kasia – które jest nauczycielem z powołania i poprzez swój biologiczny entuzjazm powoduje, że aż chce się uczyć i zgłębiać biologię.
Serdecznie polecam !

~Maciej Bojanowski · 2 sierpnia, 2017 o 2:58 pm

Widzę, że znacie się na rzeczy i macie ogromne pokłady wiedzy. To świetnie, właśnie takich ludzi nam potrzeba 🙂

~Konrad · 19 września, 2016 o 11:03 pm

Z zajęć jestem naprawdę bardzo zadowolony. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny, Pani Katarzyna potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości a ilość pracy do domu pozwala odczuć jak to jest naprawdę się uczyć. Przygotowanie do matury na bardzo wysokim poziomie. Dla kogoś kto jest zdeterminowany do napisania matury z biologii na max swoich możliwości to idealny wybór. Gorąco polecam

~Mariola · 6 lipca, 2016 o 10:46 am

82% z tegorocznej matury z biologii. Jestem z tego wyniku bardzo zadowolona, bo pozwoli mi dostać się na wymarzone studia. Bez pomocy Pani Kasi nie osiągnęłabym takiego wyniku, nie nauczyłabym się udzielać właściwych odpowiedzi pod klucz (z czym miałam bardzo duże problemy). Na maturze żadne zadanie mnie nie zaskoczyło, było praktycznie wszystko, co przerabialiśmy na zajęciach. Stracone punkty wynikają z moich kłopotów z udzielaniem odpowiedzi, a nie z braku wiedzy. Pani Kasia jest osobą bardzo miłą, sumienną i potrafi zmotywować do nauki. Materiał powtórek jest dobrze rozplanowany. Dodatkowo uczeń dostaje wytyczne co ma zrobić na kolejne zajęcia, a to ułatwia samodzielną pracę w domu. Na każdych zajęciach otrzymuje się arkusze, zdobyta wiedza jest sprawdzana. Pani Kasia na e-mail przesyła dodatkowe materiały, prezentacje, pożycza zbiory zadań jeśli ktoś tego potrzebuje. Bardzo dobrze tłumaczy różne zagadnienia, udziela satysfakcjonujących odpowiedzi na każde zadane pytanie. Zajęcia są prowadzone rzetelnie, są urozmaicane o filmy, oglądanie różnych pomocy naukowych. Przez ten niecały rok dowiedziałam się więcej niż przez trzy lata liceum. W końcu wypracowałam, co nie było łatwe, udzielanie odpowiedzi pod klucz. Zdobyte umiejętności na pewno mi się przydadzą. Dzięki Pani Kasi jeszcze bardziej polubiłam biologię. Z całego serca polecam! 😀

~lukimaterzok@gmail.com · 5 stycznia, 2016 o 5:24 pm

Pani Kasia jest wspaniała:wysyła materiały za darmo,bardzo chętnie pomaga w opanowaniu ciężkiego materiału.Gorąco polecam!

~Karolina · 26 września, 2015 o 11:03 am

Dzięki korepetycjom z biologii i chemii zdołałam się przygotować odpowiednio do rozszerzonej matury i do tego egzaminów na studia. Miałam styczność z wieloma Korepetytorami z chemii oraz biologii i szczerze mówiąc nie spotkałam tak doświadczonej osoby jak Pani Katarzyna, przy czym wykazała się super podejściem do ucznia i potrafiła wytłumaczyć wszystko w sposób bardzo prosty do zrozumienia.

~Marek · 20 sierpnia, 2015 o 9:57 pm

Konkretnie to „udało” się uzyskać 87% z biologii. Uważamy ten rezultat za bardzo dobry – choć zapewne byli lepsi, którym gratulujemy (było ich więcej o jakieś 3% ogółu zdających maturę z r.biologii). Zajęcia profesjonalne, pełne zaangażowania, zawsze przygotowane. Bez dwóch zdań – UPORZĄDKOWANE I SYSTEMATYCZNE!
Kluczem do wyniku musi być zaangażowanie ucznia – bez tego Korepetytor nie zdziała wiele. Poprzez umiejętne „dawkowanie” (w ilości oszołamiającej) wiedzy, Korepetytor rozbudził chęć sprostania wyzwaniu. Ponoszone opłaty warte uzyskanych wyników.
Polecamy w 100% – Korepetytor z zamiłowania i z doświadczeniem. Z własnym, chyba wielokrotnie przemyślanym i dopracowanym, planem „wtłaczania wiedzy”. Korepetytor z poteżnym bagażem wiedzy. Umiejący trafić do umysłu nastolatka.
Dziękujemy i uczymy się dalej. Chemii oczywiście 😉

~Natalia · 17 lipca, 2015 o 12:05 pm

Na początku mojej wypowiedzi chciałabym zaznaczyć, że gdy zaczęłam uczęszczać na zajęcia moja wiedza z biologii rozszerzonej  była bardzo mała, mimo iż od drugiej klasy liceum miałam w szkole realizowany program właśnie na poziomie rozszerzonym. Lekcje z Panią Katarzyną uświadamiają jak niewielka część wiedzy potrzebnej do dobrego wyniku na maturze  jest przekazywana na lekcjach  w szkole. Zajęcia z Panią Katarzyną były w pełni profesjonalne, lecz równocześnie bardzo stresujące dla mnie, przez równe dwie godziny musiałam być maksymalnie skupiona i skoncentrowana. Na zajęciach można dowiedzieć się  o sposobach udzielania odpowiedzi na maturze, jak dopasować się do klucza, jakie są typy zadań, jak formułować odpowiedzi by dostać maksymalną ilość punktów za zadanie, a ta wiedza jest bardzo, bardzo cenna. Polecam wszystkim zajęcia z Panią Katarzyną i jednocześnie zaznaczam, że  trzeba naprawdę włożyć ogromny wysiłek, cały swój wolny czas i serce by dać radę opanować materiał i zdać dobrze maturę 🙂
Oczywiście nie zawsze się udaje, bywa ze punktów na maturze zabraknie. Wtedy jest smutek, rozczarowanie, ale  później idzie się dalej, wybiera nowy kierunek i buduje nową przyszłość, tak bywa. Pani Kasi zawsze (!) będę wdzięczna za naukę która od niej dostałam i nie przyszłoby mi do głowy winić Ją  za mój słabszy wynik na maturze-zwłaszcza, zę mój kurs trwał nie od maja do maja, a od września do maja, co na pewno jest dodatkowym utrudnieniem w przekazaniu takiej samej ilości wiedzy w którszym czasie. Dziękuję, wszystkim polecam.

~Dominika · 1 lipca, 2015 o 11:12 am

Z nikim nie pracowało mi się tak dobrze jak z panią Katarzyną. Jej system prowadzenia zajęć jest przyjazny dla ucznia, sprzyja utrwalaniu informacji i gromadzeniu coraz większej wiedzy. Żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, mogę nawet powiedzieć że rozwijały się z nich długo terminowe dyskusję 😆 Na zajęciach panowała wesoła atmosfera. Jestem niezmiernie zadowolona. Pani Katarzyna była dla mnie najlepszym wyborem!!

~Agata · 11 czerwca, 2015 o 1:15 pm

BARDZO POLECAM. Jestem niezwykle zadowolona z przebiegu zajęć i efektów – ogromnych postępów i wyniku matury, które osiągnęłam tylko dzięki tym korepetycjom. Sposób pracy i podejście korepetytora nie ulegają najmniejszym zastrzeżeniom. Miła atmosfera przy ogromnej ilości zadań, zestawów skutkuje świetnymi wynikami, naprawdę warto wybrać właśnie te korepetycje. 😀

~daga · 10 kwietnia, 2015 o 8:39 am

polecam panią korepetytor

~ykrgzx@lykamspam.pl · 5 grudnia, 2014 o 12:42 am

Chciałbym się wypowiedzieć odnośnie prowadzonych przez Panią Katarzynę zajęć. Syn trafił na zajęcia do Pani Katarzyny z polecenia, będzie to poprawa jego wyniku maturalnego z 2014 roku. Wcześniej chodził na korepetycje do Pana Doktora, zarówno z chemii, jak i biologii. Dodajmy zajęcia grupowe. Skończył prywatne liceum w Zabrzu. Cała praca okazała się jedną wielką katastrofą. Ledwo przekroczył 40% z biologii i chemii. Rok pracy i niemałe pieniądze wyrzucone w błoto. A przede wszystkim stracony czas.
Test wstępny napisał u Pani Kasi na 38%. Na takim poziomie był przygotowany w czerwcu 2014.
Obecnie pracuje w domu około 12 godzin tygodniowo. Systematycznie uczęszcza na zajęcia, nawet chodził w wakacje. Skrupulatnie wypełnia zalecane testy w książkach. Wypełnia otrzymane (sławne) ZESTAWY zadań maturalnych- bardzo obszerne- około 20- 30 stron A4. Pani Katarzyna ,,zmusiła” go do przygotowywania się do każdych zajęć. KAŻDE zadanie, które wykona jest przez Panią Korepetytor skrupulatnie sprawdzane. Zalicza zastawy, prowadzi zeszyt. Testy weryfikacyjne pisze coraz lepiej, średnio z działu na dział o 8% więcej (Pani Kasia to skrupulatnie liczy i wysyła do rodzica). Obecnie realizuje 4 dział i otrzymuje wyniki około 75%.
Podsumowując- przyrost wiedzy syna jest ogromny. Rzetelność, zapał i profesjonalizm Pani Katarzyny dają wymierne rezultaty. Nigdy też nie widziałem, aby tyle czasu poświęcał na naukę biologii.
Cena zajęć nie jest niska, ale jest ADEKWATNA do osiąganych wyników i profesjonalizmu tej osoby.
Polecam każdemu poważnemu człowiekowi.
Potwierdzam: Artur ykrgzx@lykamspam.pl

~katarzyna · 1 grudnia, 2014 o 1:54 pm

Korepetytor nastawiony głównie na ciężką pracę z uczniem. Ogromna ilość materiałów i ogromne zaangażowanie korepetytora. Polecam każdemu.

~parafia · 5 listopada, 2014 o 11:44 am

Zapraszam na moją stronę.

~Maciek · 17 sierpnia, 2014 o 8:06 pm

Polecam wszystkim korepetycje u Pani Katarzyny. Jestem tegorocznym maturzystą. Przez rok uczęszczałem na korepetycje z biologii do Pani Katarzyny. Maturę z biologii zdałem na zadowalającym mnie poziomie 82% i dostałem się na medycynę w Łodzi 🙂 Nauczycielka posiada ogromną wiedzę i profesjonalne podejście do ucznia. Jest cierpliwa, rzetelna i wymagająca. Zmusza do myślenia i skutecznie mobilizuje do nauki. To były w pełni wykorzystane godziny zajęć, a konsekwentna i systematyczna praca pod uważnym okiem Pani Katarzyny dały świetne rezultaty. Były to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze 🙂

~Oskar · 4 lipca, 2014 o 10:02 pm

Bardzo dobrze przygotowane zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Testy sprawdzające wiedzę na każdych zajęciach oraz dodatkowe pytania mobilizują do systematycznego przyswajania materiału i pozwalają na poradzenie sobie ze stresem obecnym podczas matury. Pani Katarzyna przygotowała mnie do egzaminu maturalnego w niecałe 9 miesięcy ciężkiej pracy, gdyż zaczynałem korepetycje bez jakiejkolwiek wiedzy biologicznej. Mimo to, dzięki włożonej pracy, udało mi się uzyskać 87% z matury z biologii.

Gorąco POLECAM!!!

~Alicja · 1 lipca, 2014 o 11:09 pm

Odebrałam już wynik egzaminu wstępnego na medycynę dla kandydatów legitymujących się stara maturą. Udało mi się go zdać na 93%. Przygotowywałam się na zajęciach u Pani Katarzyny przez 1 rok czyli 100 godzin zaczynając totalnie od zera. Dzięki tym korepetycjom mnóstwo się nauczyłam i dlatego szczerze je polecam. Nauczyłam się przede wszystkim czytać ze zrozumieniem egzaminacyjne pytania i przewidywać, która odpowiedź będzie najtrafniejsza. Materiał został logicznie podzielony dzięki czemu przed egzaminem zostały mi jeszcze trzy tygodnie na powtórki. Korepetytorka jest solidna i konkretna, bardzo wymagająca, ale to konieczne gdy walczy się z czasem i własnym umysłem. Szczerze polecam!!!

~Daga · 2 czerwca, 2014 o 1:31 pm

Bardzo dobra strona, polecilam znajomym

~Daga · 29 maja, 2014 o 8:22 am

Bardzo dobra strona, polecilem znajomym

~Szymon · 1 lutego, 2014 o 9:15 pm

Doskonała Pani korepetytor. Bardzo pomogła mi w opanowaniu materiału do egzaminu na studiach z zakresu biologii i fizjologii 🙂
Gorąco wszystkim polecam.

~Karolina · 22 listopada, 2013 o 5:53 pm

Na chwilę obecną jestem przy 16 zajęciach. Zgłosiłam się na ostatnią chwilę, a Pani Kasia robi wszystko by nadrobić ze mną stracony czas. Takie nastawienie u korepetytora się ceni! Już teraz widzę u siebie bardzo duży postęp. Liczba zadawanych zadań, materiałów dodatkowych jest ogromna. Nauki i pracy jest sporo, ale właśnie to gwarantuje nam wymarzony % na maturze. Jestem tegoroczną maturzystką w klasie, gdzie prawie każdy uczęszcza na korepetycje z biologii i porównując, mogę z całą pewnością powiedzieć, że Pani Kasia – nauczycielka niezwykle wymagająca, przemiła, mobilizująca – jest najlepszym wyborem.

~Marta · 6 listopada, 2013 o 11:12 pm

Świetnie prowadzone zajęcia! Pani Katarzyna jest doskonale przygotowana do każdych zajęć i posiada naprawdę ogromną wiedzę. Lekcje z Panią Katarzyną wymagają ode mnie ogromnych pokładów energii, bowiem przygotowanie z dnia na dzień nie jest możliwe, często nawet kilka dni nie jest wystarczające, ale rekompensuje to wynik rozwiązywanych testów!
Polecam!

~M-du · 4 listopada, 2013 o 12:10 pm

Jestem bardzo zadowolony. Są to najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałem. Nauczycielka przyjazna, ze sporą wiedzą, indywidualnym podejściem do ucznia. Zakres materiału jest szczegółowy a zadania sprawdzane pod klucz. Polecam wszystkim, którzy chcą zdać maturę z biologii na 85%-100%. 😎

~Kasia · 3 listopada, 2013 o 3:56 pm

W pełni przygotowane zajęcia, pełen profesjonalizm, ogrom zadań maturalnych niezbędnych do osiągnięcia wysokiego wyniku z biologii, odpowiedź na każde nurtujące pytanie, indywidualne podejście do ucznia i miła atmosfera na lekcjach . Polecam każdemu kto chciałby zdobyć satysfakcjonujący wynik z biologii na poziomie rozszerzonym ! 🙂

~Ania · 19 października, 2013 o 11:58 pm

Bardzo dziękuję za pomoc w odwołaniu się od wyniku z matury z biologii i za profesjonalne podejście do sprawy. Pozdrawiam i polecam.

~Gosia · 6 października, 2013 o 1:07 pm

Jestem już po 16 zajęciach u pani Katarzyny i mogę powiedzieć, że współpraca jest naprawdę owocna. Widzę u siebie autentyczny postęp jeżeli chodzi o formułowanie odpowiedzi „pod klucz” maturalny, co wcześniej było dla mnie przysłowiową czarną magią. Pani Katarzyna potrafi zmotywować do intensywnej i – co najważniejsze – bardzo regularnej pracy, a to przynosi wymierne efekty. Wiele osób, które znam i które tak jak ja chciałyby dostać się na wymarzoną medycynę chodzi na korepetycje, jednak nie słyszałam, żeby ktokolwiek z nich dostawał do zrobienia tyle zadań co ja i tak dokładnie je omówił. To oczywiście ogromny plus! Ponadto Pani Katarzyna jest bardzo wymagająca, systematyczna i solidna, dostrzeże każde „niedouczenie”. Pomimo tego atmosfera jest jak najbardziej bezstresowa. Po dwóch godzinach nauki wychodzę od Pani Katarzyny „umysłowo wykończona”, co chyba najlepiej dowodzi intensywności pracy i skuteczności zajęć. Gdybym miała zdecydować jeszcze raz jakiego korepetytora z biologii wybrać, to oczywiście podjęłabym taką samą decyzję. Zdecydowanie polecam!

~Maja · 4 października, 2013 o 3:18 pm

Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, wiedza jest bardzo dobrze sprawdzana. Co najważniejsze, każde zadanie jest omawiane, pod względem zgodności z kluczem egzaminacyjnym. Pani Katarzyna zwraca uwagę na błędy częste popełniane przez maturzystów. Bardzo przydatne są materiały dodatkowe, które pomagają uporządkować przyswojoną wiedzę.

~o.zapalniczka@gmail.com · 30 września, 2013 o 7:22 pm

Na zajęcia przygotowawcze do matury 2014 uczęszczam już od maja. Chodzę do klasy humanistycznej, ale wiem, że nie będę mieć najmniejszego problemu ze zdaniem matury rozszerzonej z biologii. Na zajęciach przerabiane są WSZYSTKIE możliwe zadania maturalne, p.Katarzyna tłumaczy, jak pisać odpowiedzi pod klucz, a po każdych zajęciach dostaje się dużą ilość materiałów dodatkowych i testów, które są sprawdzane i dokładnie omawiane. Pani korepetytor jest bardzo sympatyczna, ale równocześnie wymagająca, daje z siebie 100% i tego samego oczekuje od ucznia. Na zajęciach panuje miła atmosfera, co również jest dla mnie bardzo ważne. Osobiście jestem bardzo zadowolona z zajęć, czuję się teraz pewnie z biologii i żadna matura rozszerzona mi nie straszna pomimo tego, że niedawno zaczynałam od zera. Naprawdę POLECAM!!! 🙂

~karoolina95-1995@o2.pl · 30 września, 2013 o 7:09 pm

Pani ma ogromną wiedzę i potrafi dobrze ją przekazać. Miła i sympatyczna a zarazem wymagająca i stanowcza. Załapać się na takie korepetycje, to rzeczywiście szczęście 😛 Gorąco Polecaam 🙂

~Dominika · 30 sierpnia, 2013 o 12:47 pm

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje u pani Katarzyny. Dowodem na to jest bardzo dobry wynik z matury i to, że dostałam się na wymarzoną medycynę ;))
Dziękuję bardzo za włożony trud !

~ja1946@gazeta.pl · 11 lipca, 2013 o 12:13 pm

Mój syn zdał mature rozszerzoną z biologii na 89%.To najlepszy dowód na to,że są to najskuteczniejsze korepetycje na Śląsku.Było to jego trzecie podejście do matury.Zaden wcześniejszy korepetytor nie osiągnął z nim takiego wyniku.Te korepetycje są perfekcyjne.Pani Korepetytor jest doskonale przygotowana do każdych zajęć.Zajęcia są dokładnie zaplanowane i zorganizowane.Otrzymywane przez syna zestawy(jednorazowo około 20 stronA4) zmuszały go do wytężonej pracy i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.Testy były wnikliwie sprawdzane,a błędy na bieżąco korygowane np.pojedyncze słowa,które zmieniały sens całej odpowiedzi.Nigdy wcześniej ani ja,ani syn nie natrafiliśmy na tak skutecznego nauczyciela.Pani Korepetytor jest bardzo sympatyczna,ale równoczesnie wymagająca.Jako rodzić na bieżąco byłem informowany o postepach syna(kontakt bezpośredni jak i mailowy).Polecam te korepetycje kazdej osobie chcącej spełnić swoje marzenia o medycynie lub kierunkach pokrewnych.Są warte swojej ceny. 😆

~Gosia · 20 marca, 2013 o 5:09 pm

Niesamowita nauczycielka biologii ! 🙂 Pełen profesjonalizm pod każdym względem!
Indywidualnie podchodzi do ucznia, aby mógł wynieść jak najwięcej z zajęć. Ogromne ilości zadań bardzo pomagają w utrwaleniu materiału. Weryfikacja wiedzy i cenne wskazówki ułatwiają przygotowanie do matury. Polecam każdemu! 🙂

~Natalia · 3 marca, 2013 o 7:31 pm

Najlepsze korepetycje z biologii. Pani Kasia posiada ogromną wiedzą, którą w sposób umiejętny przekazuje uczniom, naprawdę gorąco polecam. Dodatkowo na korepetycjach jest wspaniała atmosfera, która umila czas z biologią. Pozdrawiam serdecznie! 🙂

~Sandra · 17 stycznia, 2013 o 6:06 pm

Korepetycje pierwsza klasa! Uczymy się pokolei, systematycznie i bardzo dokładnie. Już po kilku spotkaniach bez problemu radzę sobie z zadaniami typu maturalnego i wyciągam poprawne wnioski, co przed uczęszczaniem na zajęcia było dużym problemem.
Wielki pozytyw, korepetytorka konkretna, sympatyczna i wymagająca! ;))

~s.czarny@poczta.fm · 6 stycznia, 2013 o 3:43 pm

Serdecznie polecam korepetycje, które prowadzi Pani Kasia. Uważam, że jest to osoba stworzona do tej pracy, a zajęcia z nią to czysta przyjemność. Swoją chęcią do nauki zaraża innych, co daje niesamowitą motywację. Polecam gorąco 😉

~Roksana · 5 stycznia, 2013 o 1:32 am

Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie od miłej i przyjaznej atmosfery po dokładne wytłumaczenie każdego zagadnienia. Dzięki znakomicie przygotowanym materiałom zdobyta wiedza nie zanika, a jest za każdym razem utrwalana. Serdecznie polecam, warto! 😉

~Kejt · 27 grudnia, 2012 o 6:39 pm

Bardzo serdecznie polecam ! Super profesjonalne przygotowanie do matury i bardzo przyjemna atmosfera 🙂 Wszystkim polecam ^^

~Sebastian · 15 grudnia, 2012 o 2:53 pm

Korepetycje z najwyższej półki! Świetne przygotowanie, praca, atmosfera. Zdecydowanie godne polecenia! Materiał przyswajany bardzo skrupulatnie! POLECAM:)

~milenasz135@wp.pl · 14 grudnia, 2012 o 10:22 pm

Potwierdzam swoją obecność na zajęciach i szczerze polecam każdej osobie, która poważnie myśli o studiach medycznych. Na zajęciach rozwiązujemy dużo zadań, co pozwala nabrać nawyku pisania merytorycznie poprawnych odpowiedzi. Pani Katarzyna jest osobą sympatyczną i kompetentną co zapewnia miłą atmosferę na lekcji. Dodatkowe materiały, które dostaje uczeń do każdego działu, pozwalają uzupełnić wiedzę z podręcznika.

~Milena · 14 grudnia, 2012 o 10:14 pm

Potwierdzam swój udział w zajęciach i polecam każdej osobie, która poważnie myśli o studiach medycznych. Ilość rozwiązywanych zadań pozwala nabrać nawyku pisania odpowiedzi poprawnych merytorycznie. Pani Kasia jest osobą sympatyczną i kompetentną co zapewnia miłą atmosferę na zajęciach. Materiały pomocnicze, które do każdego działu dostaje uczeń, pozwalają uzupełnić wiedzę z podręcznika. milenasz135@wp.pl

~Agnieszka · 14 grudnia, 2012 o 3:40 pm

Pełny profesjonalizm ze strony Nauczyciela. Korepetycje godne polecenia. Zajecia bardzo dobrze przygotowane, dużo materiałów pomocniczych. 🙂

~joolla22@opoczta.pl · 23 października, 2012 o 8:41 pm

Dziękuję za świetne zajęcia i doskonałe przygotowanie do matury z biologii – zdałam ją na 95%! POLECAM Panią Korepetytor! Zajęcia z Nią to świetnie wykorzystany czas. Pełen profesjonalizm, bardzo duża interdyscyplinarna wiedza. Umiejętność przedstawienia i przekazania w zrozumiały sposób wszelkich zagadnień. Niebagatelne znaczenie ma bardzo miła i bezpośrednia atmosfera w czasie zajęć!Raz jeszcze DZIĘKUJĘ i POLECAM wszystkim spragnionym porcji profesjonalnej wiedzy!Joanna (już studentka)

~krywaw@vp.pl · 23 października, 2012 o 7:09 pm

Pierwszy raz trafiłem na tak profesjonalnie prowadzone korepetycje. No i wynik mówi sam za siebie – zdałem! Matura z biologii zaliczona na 94%. To efekt pracy Pani Korepetytor plus mój wkład własny :-)). Zajęcia w pełni profesjonalne, obszerne materiały pomocnicze, elastyczny czas zajęć, miła atmosfera. Jednym słowem – wszystko co trzeba i jak trzeba. Dziękuję PANI!!!Polecam wszystkim! Będziecie zadowoleni¹ Krystian

~kamila.k1@onet.eu · 23 października, 2012 o 6:39 pm

W pełni profesjonalne podejście i znajomość zagadnień. Dobre materiały pomocnicze. Pani Korepetytor miła, uśmiechnięta i cierpliwa. Atmosfera w czasie zajęć bardzo dobra.Polecam bez zastrzeżeń, jeśli tylko zależy Wam na dobrze zdanej maturze.Dowodem jestem sama – maturę z biologii zdałam na 91%. POLECAM raz jeszcze! Kamila

~orgon22@spoko.pl · 19 października, 2012 o 12:18 pm

Potwierdzam napisanie matury z biologii rozszerzonej na 94%. Trafić na taką nauczycielkę to jak wygrać los na loterii!!. Jedna z nielicznych, która dużo umie i jeszcze potrafi przekazać wiedzę. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Wiedza jest usystematyzowana. Poza tym Pani jest sympatyczna, co zdarza się niezwykle rzadko wśród nauczycieli, zwłaszcza biologii. SUPER!!! Szczerze i w pełni odpowiedzialnie polecam jako przygotowanie do matury! Warto:)).

bags_48@onet.pl · 18 października, 2012 o 10:09 am

Potwierdzam napisanie matury z biologii rozszerzonej na 92%. Jedna z nielicznych nauczycielek, która dużo umie i jeszcze potrafi przekazać tą wiedzę. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a wiedza jest usystematyzowana. A na dodatek Pani jest sympatyczna, co zdarza się niezwykle rzadko wśród nauczycieli, zwłaszcza biologii.  SUPER!!! Szczerze polecam jako przygotowanie do matury! Warto:)).

bags_48@onet.pl · 18 października, 2012 o 10:06 am

Potwierdzam napisanie matury z biologii rozszerzonej na 92%. Jedna z nielicznych nauczycielek, która dużo umie i jeszcze potrafi przekazać tą wiedzę. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a wiedza jest usystematyzowana. A na dodatek Pani jest sympatyczna, co zdarza się niezwykle rzadko wśród nauczycieli, zwłaszcza biologii.  SUPER! Szczerze polecam jako przygotowanie do matury! Warto:)).

aklajnert@buziaczek.pl · 20 sierpnia, 2012 o 9:21 pm

Potwierdzam zdanie matury z biologii 2012 na 90%. Świetny tok nauczania, ciągłe powtórki i utrwalające zadania. Każdy uczeń ma dostosowany do niego materiał, gorąco polecam, bo naprawdę warto. Dziękuję

julia133@autograf.pl · 22 lipca, 2012 o 6:51 pm

Słuchajcie- matura z biologii napisana jak marzenie na 90%. Upragniona MEDYCYNA ZDOBYTA. Nauczycielka jest cudowna- wymagająca, ale skuteczna. I sympatyczna. Wszystko poukładane w głowie, w odpowiednich ,,szufladkach”. Zajęcia warte swojej ceny:) Gorąco polecam- Julia

~Magda · 30 marca, 2012 o 2:49 pm

Uczęszczam na korepetycje maturalne 2011/2012. Pani magister jest wspaniałą korepetytorką, która potrafi dosłownie wszystko z precyzją wytłumaczyć, dać użyteczne materiały i wskazówki. Nadchodząca matura wydaje się być mniej straszna, dzięki pomocy tak sympatycznej, a zarazem wymagającej Pani. Szczerze polecam naukę z Panią korepetytor. 🙂

~Ewelina · 18 marca, 2012 o 1:46 pm

Potwierdzam udział w korepetycjach. Bardzo kompetentna korepetytorka. Matura przede mną.

~Milena · 7 marca, 2012 o 12:31 am

Potwierdzam uczestnictwo na zajęciach z biologii w roku szkolnym 2011/2012. Profesjonalne podejście do ucznia, duża ilość materiałów poszerzających zasób wiedzy z podręcznika, a także ogromna cierpliwość i miła atmosfera. Serdecznie polecam 🙂

~Dennis · 23 lutego, 2012 o 8:38 am

Uczęszczam na zajęcia od paru miesięcy. Jestem zadowolony. Miła atmosfera i profesjonalne podejście. Bardzo dużo materiałów, które uzupełniają informacje zawarte w książce.POLECAM !

~Justyna · 23 lutego, 2012 o 12:07 am

Uczeszczam na korepetycje z biologi w roku 2011/2012 ,jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia zajec ,przygotowania do matury a takze bardzo milej atmosfery panujacej na zajeciach , polecam 🙂

~Bartek · 20 lutego, 2012 o 9:39 pm

Uczestniczę w roku szkolnym 2011/2012 w korepetycjach z biologii, prowadzonych przez A.K.H.

~Maciek · 18 lutego, 2012 o 6:13 pm

Potwierdzam udział w korepetycjach od listopada 2010 do teraz. Jestem w pełni zadowolony. Duża wiedza nauczycieli, ogromna ilość otrzymywanych materiałów, cierpliwość i miła atmosfera. Polecam 😉

~Basia W. · 27 sierpnia, 2011 o 3:57 pm

Jedna z nielicznych nauczycielek, która dużo umie i jeszcze potrafi przekazać tą wiedzę. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a wiedza jest usystematyzowana. A na dodatek pani jest sympatyczna, co zdarza się niezwykle rzadko wśród nauczycieli, zwłaszcza biologii.Chodzę na zajęcia od lipca i efekty są ZADZIWIAJĄCE!A wszystko ,,podane” przy przepysznym latte.Korepetycje są warte swojej ceny.POLECAM:))

~Katarzyna · 18 lipca, 2011 o 9:30 pm

Potwierdzam jutrzejsze korepetycje

~Katarzyna · 11 lipca, 2011 o 2:18 pm

Witam, chciałabym potwierdzić jutrzejsze korepetycje o godzinie 17.00Dzękuję

~Magda · 7 lipca, 2011 o 10:09 am

Zdałam na 86%, co przy maturze z tego roku jest imponującym wynikiem. Jestem zadowolona, bo czuję, że umiem biologię. POLECAM:)

~Simon · 14 czerwca, 2011 o 9:08 pm

Nauczycielka umiejąca przekazać wiedzę. Przygotowuje bardzo dobrze do matury. Posiada bardzo dużo cierpliwości. Korepetytorka godna polecenia.

~erpatre · 14 czerwca, 2011 o 2:21 pm

Witam :)Wymagająca, znająca się na rzeczy i na nauczaniu a przy tym bardzo miła i sympatyczna. Nie ma mowy o byciu skrępowanym :))Bardzo pomogła mi się przygotować na egzaminy wstępne na studia medyczne. Szczerze polecam!!!

~Grzegorz · 30 maja, 2011 o 3:35 pm

Korepetycje prowadzone w niezwykle miłej i swobodnej atmosferze. Kolejne plusy to bogata wiedza, udostępnianie testów oraz uzupełnianie wiadomości z różnych podręczników. Opłacało się poświęcać czas na korepetycje i dojazdy na nie, bo idąc na egzamin wiedziałem, że jestem dobrze przygotowany. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. A szukającym korepetytorki gorąco polecam. 😀

~Kasia C. · 21 maja, 2011 o 7:30 pm

Dziękuję za przygotowanie do matury. Zajęcia pomogły mi usystematyzować wiedzę oraz nauczyć się formułowania odpowiedzi na zadana treściwie i zwięźle. Dziękuję również, za przemiłą atmosferę, za dużo przydatnych materiałów. Polecam korepetycję osobą chcącym pewnie wejść na maturę 😉

~Małgosia · 11 maja, 2011 o 9:50 pm

Chciałabym potwierdzić korepetycje 15 maja o godzinie 11.00..:)

~Roksana · 8 maja, 2011 o 2:48 pm

Bardzo dziekuje za przygotowanie do matury, zajęcia bardzo mi pomogły i myślę, że zaowocują świetnym wynikiem na maturze;) Polecam wszystkim, którzy chcą dobrze zdać maturę, na prawdę warto;)

~olka · 8 maja, 2011 o 2:21 pm

91% mówi samo za siebie! Matura 2010. Pozdrawiam!

~Ewa · 8 maja, 2011 o 1:53 pm

Polecam pobieranie lekcji u tej korepetytorki. Zajęcia niezwykle przyjemne, dostępność materiałów umożliwiających wnikliwą edukację i przygotowanie do egzaminu maturalnego zaawansowana =))) dziękuję za wszystko =****

~Michalina · 8 maja, 2011 o 1:48 pm

Dziękuję bardzo za przygotowanie do matury 🙂 za poświęcony czas i trud. Myślę że jestem w zupełności gotowa do zmierzenia się z wtorkowym egzaminem na poziomie rozszerzonym, wszystko jest dla mnie jasne zrozumiałe dzięki Pani :)Pozdrawiam serdecznie!PS. Odezwę się jeszcze z informacją o maturze 😉

~Agnieszka · 8 maja, 2011 o 9:24 am

Potwierdzam udział w korepetycjach w roku szkolnym 2009/2010. Matura na 88% z czego jestem bardzo zadowolona:)Ponownie dziękuję i pozdrawiam.

~Marcin z matury 2010 · 7 maja, 2011 o 11:23 pm

Witam. Z tej strony maturzysta 2010. Zdałem na 92%, studiuję farmację w Sosnowcu. Warto było powalczyć. Dziękuję za pomoc:) I polecam.Ps. wpis dopiero teraz, bo wcześniej nie było bloga!

~EMILIA · 7 maja, 2011 o 10:26 pm

Wielki szacunek za włożony trud i pracę:)

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.