Prowadzę profesjonalne korepetycje z biologii- zakres rozszerzony.

Na JEDNYCH zajęciach przerabiamy tzn. rozwiązujemy i ANALIZUJEMY odpowiedzi do około 200 zadań!

W efekcie zostaje przerobione około 10.000 zadań.

Przygotowuję do MATURY z biologii oraz na uczelnie medyczne. Posiadam 20- letnie doświadczenie.


Efektywność matury z BIOLOGII: poziom 85- 90%

OPINIE na innych portalach—>>    

www.e-korepetycje.net

 

www.facebook.com/pages/Nauczycielka-Biologii-Katarzyna/1435605220013563

 

ZAPRASZAM do znajomych na FB—>>

www.facebook.com/katarzyna.nauczycielka

kontakt: tel. 501-891-350

(najlepiej SMS- owy po godzinie 22.30)

~ Zaufaj PROFESJONALIŚCIE-nie ryzykuj braku kompetencji studenta lub naukowca bez doświadczenia!
~ Legalne korepetycje- przygotowanie do MATURY Z BIOLOGII, przygotowanie na wszelkie uczelnie medyczne.
~ GWARANCJA NAUCZENIA ———————>>> ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!

GWARANTUJĘ:

> doskonałą znajomość wymagań maturalnych z BIOLOGII
> znajomość podstawy programowej- ,,nowej”, ,,starej” i do egzaminów wstępnych (tzw. stara matura)
> dostęp do licznych testów i rozwiązań punktowanych przez OKE w Jaworznie – rozwiązywanie zadań ,,pod klucz”
> bieżąco aktualizowaną i praktycznie zastosowaną wiedzę wg kryteriów ,,nauczycielskich”, a nie studenckich lub naukowych!
> wysoki poziom merytoryczny zajęć
> szeroki dostęp do materiałów źródłowych, testów i zadań- materiały wliczone w cenę (około 20-25 stron A4 po każdych zajęciach!)
> znajomość programów nauczania biologii (Operon, Nowa Era, WSiP, PWN, ABC i inne)
> cierpliwość, solidność i bezstresową atmosferę
> dostęp do wszelkich materiałów na grupie na Facebooku
> indywidualizację zajęć oraz toku nauczania
> komfortowe warunki do nauki ( gabinet lekcyjny)

Zajęcia również w soboty, niedziele, święta, ferie i wakacje- zawsze dostosowane do potrzeb ucznia!

Miejsce zajęć:  okolice BYTOMIA- ZABRZA-TARNOWSKICH GÓR

(w promieniu 15 minut od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w  Zabrzu Rokitnicy)-  u korepetytora
(dogodny dojazd autobusowy )

Czas zajęć: min. 120 minut.
Zajęcia w postaci:

1. korepetycji stacjonarnych INDYWIDUALNYCH maturalnych INTERAKTYWNYCH – z licznymi pomocami naukowymi i szeroką gamą testów tzw. ZESTAWem

2. online

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub napisz e-maila!


41 komentarzy

Ekonomia co to · 11 lipca, 2022 o 6:22 am

Wiedza i kompetncja płynie z twoich postów inspirują i zmuszają do refleksji. Dzięki Ci za tak bogaty wkład w społeczność blogową. Trzymaj tak dalej Cześć!

Wiertarki · 6 czerwca, 2022 o 10:12 am

Wspaniały blog wiele przydatnych informacji zawartych w poszczególnych postach, Dzieki Ci za to serdeczne, zapraszam także do siebie…

Wiertarki Udarowe · 5 czerwca, 2022 o 4:42 pm

Fajnego masz bloga i ciekawe na nim treści czy na serwerze wszystko sie zmieści ? pięknie frazujesz słowa zmuszasz przy tym do myślenia tym komentarzem życzę powodzenia 🙂

Nahaczyku.xmc.pl · 31 maja, 2022 o 4:42 am

Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie. Świetne korepetycje! Pozdrowienia 🙂

Pianino · 10 maja, 2022 o 5:04 am

Szata graficzna a raczej ostylowanie CSS Twojego bloga całkiem w porządku, merytoryczne wpisy i lekkie pióro z pewnością dostarczą jeszcze wiele dodanej wartości wielu internautom, podoba mi się 🙂 zapraszam do siebie…

Pianino Calisia · 7 maja, 2022 o 8:10 am

Wspaniały blog wiele przydatnych informacji zawartych w poszczegolnych postach, Dzieki Ci za to serdeczne, zapraszam także do siebie.

Blogi · 25 kwietnia, 2022 o 10:32 pm

Służysz społeczności blogowej, pięknie składasz frazy. przyjmij najszczersze wdzięczności moich wyrazy 🙂

Składnica wiedzy · 4 lutego, 2022 o 3:09 pm

Polecam! Czytam i czytam, oczy przecieram i już wierzę… ten tekst robi wielkie wrażenie mówię Ci szczerze 🙂 Pełny profesjonalizm nauczania!

~Marta · 5 listopada, 2017 o 9:03 pm

Po pierwsze i najważniejsze: NIE MA na Śląsku lepszej korepetytorki z biologii od Pani Kasi, a może nawet korepetytora w ogóle. Miałam z nimi do czynienia bardzo wiele, ale tylko Pani Katarzyna wyróżnia się wśród nich niesamowitym poświęceniem uczniowi, dokładnością, przygotowaniem do zajęć a przede wszystkim PASJĄ do przedmiotu, jakim jest biologia. Już przy pierwszej wizycie w jej pracowni każdy się przekona, że Pani Kasia jest biologiem z prawdziwego zdarzenia. Ilość materiałów przez nią posiadanych jest oszołamiający. Jednak to nic przy tym, jak ogromną wiedzę z zakresu biologii i nie tylko posiada Pani Katarzyna. I nie jest to sucha wiedza, którą często posiadają profesorowie medycyny udzielający korepetycji – Pani Kasia jest nauczycielem, zna wymogi maturalne, no i najważniejsze: dysponuje umiejętnością pisania matury pod ten (nie)sławny już klucz i potrafi przekazać ją uczniowi. A uwierzcie Państwo, że tego nie potrafi większość nauczycieli w szkołach, zresztą rezultaty tego są widoczne w wynikach z matur – czy zeszłorocznych, czy tegorocznych.
Oczywiście chodząc na te korepetycje trzeba być naprawdę gotowym na masę nauki i wyrzeczeń – Pani Katarzyna jest osobą wymagającą, co pokazuje przez cotygodniowe kartkówki, testy i odpowiedzi ustne 😉 Ale bez tego nie byłoby sukcesywnych wyników na maturze – które po CIĘŻKIEJ i SUMIENNEJ pracy wedle wskazówek Pani Kasi są gwarantowane.
I właśnie u mnie z tą ciężką pracą bywało różnie. Raz, że jestem leniem, a dwa, że nie do końca byłam pewna co tak naprawdę chcę osiągnąć, a jak wszyscy wiemy, motywacja to klucz do sukcesu.
I właśnie tu Pani Kasia okazała się być kimś więcej niż korepetytorką – w trudnych sytuacjach była dla mnie jak przyjaciółka, mogłam w chwilach słabości się jej doradzić i porozmawiać dosłownie o wszystkim. Myślę, że właśnie to wyróżnia Panią Kasię jako nauczyciela – jest niezwykle wymagająca i skuteczna, ale wyrozumiała zarazem.
I jeśli ja, tak niezdecydowana co do wyboru studiów i przyszłej ścieżki w życiu osoba, z ogromną pomocą i zaangażowaniem Pani Kasi dostała się na medycynę, to każdy, kto jest pewny wyboru i zaangażowany w naukę (której, nie oszukujmy się, jest dużo) po współpracy z tak wspaniała korepetytorką na 100% osiągnie swój cel.
Pozdrawiam gorąco i polecam wszystkim ambitnym osobom!

~Karol T · 5 listopada, 2017 o 9:02 pm

Na korepetycje z biologii do Pani Katarzyny chodziłem już kilka lat temu. Dziś jestem studentem IV roku medycyny na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Sukces na maturze, pozwalający dostać się na najlepszy wydział lekarski w kraju w przeważającej mierze zawdzięczam Pani Kasi. Jest ekspertką w swojej dziedzinie. Przygotowuje do matury według klucza, bo sama sprawdza matury, dzięki czemu wie czego wymagają egzaminatorzy. Pamietam, że na testach u Pani Kasi często robiłem błędy, a właściwie udzielałem odpowiedzi, które miały sens, ale nie były pełne lub nie były dokładnie tym czego oczekiwali egzaminatorzy-nie były po prostu „pod klucz”. Pani Kasia dzięki wielu testom, szczegółowo omawianym na zajęciach zmieniła mój tok myślenia na typowo „maturalny”.

Polecam z całego serca i pozdrawiam !

~MICHAŁ · 30 października, 2016 o 4:35 pm

Matura 2016 zdana z biologii na 85%. I to za PIERWSZYM podejściem. BARDZO, BARDZO POLECAM. Rewelacyjne korepetycje- ogromna skuteczność. Korepetycje z polecenia.
Dr Michał K.- ojciec Patryka

~Konrad · 19 września, 2016 o 11:02 pm

Z zajęć jestem naprawdę bardzo zadowolony. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny, Pani Katarzyna potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości a ilość pracy do domu pozwala odczuć jak to jest naprawdę się uczyć. Przygotowanie do matury na bardzo wysokim poziomie. Dla kogoś kto jest zdeterminowany do napisania matury z biologii na max swoich możliwości to idealny wybór. Gorąco polecam

~Mariola · 6 lipca, 2016 o 10:43 am

82% z tegorocznej matury z biologii. Jestem z tego wyniku bardzo zadowolona, bo pozwoli mi dostać się na wymarzone studia. Bez pomocy Pani Kasi nie osiągnęłabym takiego wyniku, nie nauczyłabym się udzielać właściwych odpowiedzi pod klucz (z czym miałam bardzo duże problemy). Pani Kasia jest osobą bardzo miłą, sumienną i potrafi zmotywować do nauki. Materiał powtórek jest dobrze rozplanowany. Dodatkowo uczeń dostaje wytyczne co ma zrobić na kolejne zajęcia, a to ułatwia samodzielną pracę w domu. Na każdych zajęciach otrzymuje się arkusze, zdobyta wiedza jest sprawdzana. Pani Kasia na e-mail przesyła dodatkowe materiały, prezentacje, pożycza zbiory zadań jeśli ktoś tego potrzebuje. Bardzo dobrze tłumaczy różne zagadnienia, udziela satysfakcjonujących odpowiedzi na każde zadane pytanie. Dzięki Pani Kasi jeszcze bardziej polubiłam biologię. Z całego serca polecam! 😀

~Łukasz · 5 stycznia, 2016 o 5:25 pm

Pani Kasia jest wspaniała:wysyła materiały za darmo,bardzo chętnie pomaga w opanowaniu ciężkiego materiału.Gorąco polecam!

~Natalia · 17 lipca, 2015 o 12:04 pm

Na początku mojej wypowiedzi chciałabym zaznaczyć, że gdy zaczęłam uczęszczać na zajęcia moja wiedza z biologii rozszerzonej  była bardzo mała, mimo iż od drugiej klasy liceum miałam w szkole realizowany program właśnie na poziomie rozszerzonym. Lekcje z Panią Katarzyną uświadamiają jak niewielka część wiedzy potrzebnej do dobrego wyniku na maturze  jest przekazywana na lekcjach  w szkole. Zajęcia z Panią Katarzyną były w pełni profesjonalne, lecz równocześnie bardzo stresujące dla mnie, przez równe dwie godziny musiałam być maksymalnie skupiona i skoncentrowana. Na zajęciach można dowiedzieć się  o sposobach udzielania odpowiedzi na maturze, jak dopasować się do klucza, jakie są typy zadań, jak formułować odpowiedzi by dostać maksymalną ilość punktów za zadanie, a ta wiedza jest bardzo, bardzo cenna. Polecam wszystkim zajęcia z Panią Katarzyną i jednocześnie zaznaczam, że  trzeba naprawdę włożyć ogromny wysiłek, cały swój wolny czas i serce by dać radę opanować materiał i zdać dobrze maturę 🙂
Oczywiście nie zawsze się udaje, bywa ze punktów na maturze zabraknie. Wtedy jest smutek, rozczarowanie, ale  później idzie się dalej, wybiera nowy kierunek i buduje nową przyszłość, tak bywa. Pani Kasi zawsze (!) będę wdzięczna za naukę która od niej dostałam i nie przyszłoby mi do głowy winić Ją  za mój słabszy wynik na maturze-zwłaszcza, zę mój kurs trwał nie od maja do maja, a od września do maja, co na pewno jest dodatkowym utrudnieniem w przekazaniu takiej samej ilości wiedzy w którszym czasie. Dziękuję, wszystkim polecam.

~Sebastian · 9 lipca, 2015 o 9:28 pm

Matura z BIOLOGII 2015 na 90% to prawdziwy sukces.Zdaję sobie jednak doskonale sprawę, że bez pomocy Pani Katarzyny nie mógłbym pochwalić się takim wynikiem. Do każdych zajęć trzeba było się solidnie przygotować i poświęcić na naukę przynajmniej 2 godzinny dziennie. Pani Katarzyna na bieżąco informowała rodziców o postępach( z czego oczywiście byli bardzo zadowoleni). Wiedza Pani Katarzyny jest ogromna. Bardzo wysoki poziom merytoryczny zajęć i doskonała znajomość wymagań maturalnych. Po każdych zajęciach otrzymywałem specjalnie przez Panią Katarzynę przygotowane zestawy, które zawierały ogromną ilość zadań maturalnych. Dla porównania z chemii również otrzymywałem test maturalny do zrobienia, nie był on jednak tak obszerny. Cena za zajęcia jest wysoka, jednak trzeba sobie zdać sprawę, że wizyta u lekarza specjalisty, bądź też u lekarza dentysty do tanich nie należy i nie trwa aż 120 minut. Najlepszym potwierdzeniem mojej opinii będzie fakt, że rodzice są już po wstępnej rozmowie z Panią korepetytor w sprawie zapisania mojej siostry na zajęcia przygotowujące do matury na rok 2018. Pani Katarzyno DZIĘKUJĘ !

~Dominika · 1 lipca, 2015 o 11:08 am

Serdecznie polecam nauczycielkę Katarzynę na korepetytorkę!! Jest ona jednym z najlepszych nauczycieli jakich miałam przyjemność spotkać. Rzetelnie podchodzi do swojego zadania, w granicach swoich możliwości odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości. System jej nauczania jest przyjazny dla ucznia i pozwala na utrwalenie informacji. Na zajęciach panuje wesoła i luźna atmosfera. Nie wymieniłabym pani Katarzyna na nikogo innego. Miałam z matury z biologii 92% i nie jest to wyłącznie moja zasługa, pani Katarzyna ma w tym duży udział.

~Agnieszka · 11 czerwca, 2015 o 5:15 pm

Korepetycje z Pania Katarzyną były dla mnie prowadzone na najwyższym poziomie. Ilość materiału do przerobienia była na początku przerażająca, ale z czasem nauka biologii zaczęła sprawiać przyjemność. Moim zdaniem poziom rozszerzony z biologii jest jednym z trudniejszych, dlatego ciężko znaleźć osobę, która będzie w stanie profesjonalnie i cierpliwie przekazywać wiedzę (mimo tego, że czasem trzeba było powtarzać niektóre zadania po 100 razy, aby je zapamiętać). Każde lekcje prowadzone były w miłej atmosferze. Pani Katarzyna jest bardzo sumienna i staranna, a przede wszystkim nigdy nie traci wiary w ucznia, jeśli tylko wykaże on zainteresowanie i chęć do współpracy. Z czystym sumieniem moge polecić te korepetycje i zapewniam, że na każdej poszczególnej lekcji zestawy przygotowane przez Panią Katarzynę zawierają ogromną ilość zadań dzięki czemu uczeń może poznać 99% typów zagadnień.

~Agata · 11 czerwca, 2015 o 1:06 pm

Bardzo, bardzo polecam korepetycje z panią Katarzyną. Gdyby nie one nie miałabym żadnych szans na dobrze zdaną maturę i na dostanie się na studia. Dzięki tym zajęciom przez rok systematycznej pracy przygotowałam się do matury najlepiej jak to tylko było możliwe w moim przypadku. Dzięki temu, że pani Katarzyna jest egzaminatorem maturalnym i ma ogromne doświadczenie, poza przekazaniem wiedzy te korepetycje uczą w jaki sposób należy rozwiązywać zadania maturalne i na które elementy pytań należy zwracać uwagę. Do każdych zajęć trzeba się solidnie przygotować, co zajmuje około 12 godzin. Na zajęciach każde zadanie jest rzetelnie sprawdzane, a błędy omawiane. Pani Katarzyna zawsze potrafiła wyjaśnić mi moje wątpliwości i odpowiedzieć na pytania. Rodzice byli regularnie informowani o moich postępach. Uważam, że to było bardzo dobre, dzięki temu znacznie bardziej się mobilizowałam do pracy. Atmosfera na zajęciach była zawsze bardzo miła. OGROMNIE POLECAM. TO SĄ NAJEFEKTYWNIEJSZE KOREPETYCJE.

~ykrgzx@lykamspam.pl · 5 grudnia, 2014 o 12:44 am

Chciałbym się wypowiedzieć odnośnie prowadzonych przez Panią Katarzynę zajęć. Syn trafił na zajęcia do Pani Katarzyny z polecenia, będzie to poprawa jego wyniku maturalnego z 2014 roku. Wcześniej chodził na korepetycje do Pana Doktora, zarówno z chemii, jak i biologii. Dodajmy zajęcia grupowe. Skończył prywatne liceum w Zabrzu. Cała praca okazała się jedną wielką katastrofą. Ledwo przekroczył 40% z biologii i chemii. Rok pracy i niemałe pieniądze wyrzucone w błoto. A przede wszystkim stracony czas.
Test wstępny napisał u Pani Kasi na 38%. Na takim poziomie był przygotowany w czerwcu 2014.
Obecnie pracuje w domu około 12 godzin tygodniowo. Systematycznie uczęszcza na zajęcia, nawet chodził w wakacje. Skrupulatnie wypełnia zalecane testy w książkach. Wypełnia otrzymane (sławne) ZESTAWY zadań maturalnych- bardzo obszerne- około 20- 30 stron A4. Pani Katarzyna ,,zmusiła” go do przygotowywania się do każdych zajęć. KAŻDE zadanie, które wykona jest przez Panią Korepetytor skrupulatnie sprawdzane. Zalicza zastawy, prowadzi zeszyt. Testy weryfikacyjne pisze coraz lepiej, średnio z działu na dział o 8% więcej (Pani Kasia to skrupulatnie liczy i wysyła do rodzica). Obecnie realizuje 4 dział i otrzymuje wyniki około 75%.
Podsumowując- przyrost wiedzy syna jest ogromny. Rzetelność, zapał i profesjonalizm Pani Katarzyny dają wymierne rezultaty. Nigdy też nie widziałem, aby tyle czasu poświęcał na naukę biologii.
Cena zajęć nie jest niska, ale jest ADEKWATNA do osiąganych wyników i profesjonalizmu tej osoby.
Polecam każdemu poważnemu człowiekowi.
Potwierdzam: Artur ykrgzx@lykamspam.pl

    ~Ola · 18 marca, 2015 o 8:51 pm

    Nauczycielka Katarzyna jest jak najbardziej godnym polecenia nauczycielem (kuzynka z napisaną maturą na 90% z biologii jest tego dowodem). Jednak nie umiałam się powstrzymać, żeby nie odpisać Panu..czytając ten komentarz mam wrażenie, że syn spełnia pana ambicje przeszłe, przez co jest przez pana zmuszany do pewnych rzeczy, a skoro sam nie jest zainteresowany daną tematyką biologiczno- chemiczną to ciężko mu jest się tego nauczyć… (skoro prywatne liceum i korki nie załatwiły sprawy, i nie piszmy tu o tym, że były one grupowe- bo to tylko usprawiedliwienie dla syna). Pięknie, że teraz osiąga takie wyniki.. jednak co będzie jak dostanie się na medycynę? Też będzie brał po trzy razy korepetycje żeby cokolwiek zaliczyć.. Po prostu przeraża mnie widmo, że właśnie takie dzieci niespełnionych rodziców są zmuszane do nauki a potem i tak skończą jako kiepscy lekarze.. Proszę to wziąć pod uwagę;) pozdrawiam;)

~Mirona · 22 sierpnia, 2014 o 10:02 pm

Bardzo polecam korepetycje u Pani Kasi. Pomaga bezinteresownie. Biologia i nauki pokrewne to jej prawdziwa pasja. Po zerknięciu na zadania z wyższego poziomu bez problemu je rozwiązała w mgnieniu oka.

~Szymek · 1 lutego, 2014 o 9:18 pm

Pomoc oferowana przez Panią Korepetytor jest bardzo fachowa i kompetentna.
Bardzo pomogła mi w zdaniu egzaminu na studiach z zakresu biologii i fizjologii.
Szczerze i gorąco wszystkim polecam.
Pozdrawiam

~Małgosia · 3 października, 2013 o 4:49 pm

Współpraca z panią Katarzyną jest bardzo owocna. Nauczycielka ma OGROMNĄ wiedzę. Dojeżdżam na zajęcia 70 km, jednak uważam że WARTO! Jestem po 11 spotkaniach i mogę powiedzieć, że widzę mój postęp w rozwiązywaniu zadań. Nie jest łatwo wpasować się w klucz odpowiedzi, jednak bardzo intensywnie nad tym pracujemy. Każda minuta zajęć jest wykorzystana w 100%. Nie marnujemy czasu. Dokładnie omawiamy wszystkie zagadnienia związane z maturą rozszerzoną. Mam nadzieję, że w maju będę mogła pochwalić się wysokim wynikiem i dostanę się na wymarzone studia. SERDECZNIE POLECAM!!! 🙂

~Dan · 2 września, 2013 o 9:16 pm

Jestem po 7 lekcjach u Pani Katarzyny i jestem bardzo zadowolony. Materiały, które dostaję na każdych zajęciach są bogate w konkretne zadania maturalne i poszerzające wiadomości z książek. Dodatkowo Pani Katarzyna ma często do zadań dodatkowe pytania, które często poruszają treści na które nie do końca zwrócono uwagę w książkach. Bardzo podoba mi się, że kiedy przerabiamy zadania Pani Katarzyna podpowiada inne, ciekawsze rozwiązania często nawet po kilka oraz pomaga lepiej formować moje wypowiedzi tak, aby dokładnie trafić w klucz. Szczerze polecam 😀

~marian · 11 lipca, 2013 o 11:54 am

Mój syn zdał mature rozszerzoną z biologii na 89%.To najlepszy dowód na to,że są to najskuteczniejsze korepetycje z biologii na Śląsku.Było to jego trzecie podejście do matury.Żaden wcześniejszy korepetytor nie osiągnął z nim takiego wyniku.Te korepetycje są perfekcyjne.Pani Korepetytor jest doskonale przygotowana do każdych zajęc.Zajęcia są dokładnie zaplanowane i zorganizowane.Otrzymywane przez syna zestawy(jednorazowo około 20 stronA4) zmuszały go do wytężonej pracy i ciagłego doskonalenia swoich umiejętności.Testy były wnikliwie sprawdzane,a błędy na bieżąco korygowane np.pojedyncze słowa które zmieniały sens całej odpowiedzi.Nigdy wcześniej ani ja,ani syn nie trafilismy na tak skutecznego nauczyciela.Pani Korepetytor jest bardzo sympatyczna,ale równocześnie wymagająca.Jako rodzic na bieżąco byłem informowany o postepach syna(kontakt telefoniczny jak i mailowy).Polecam te korepetycje kazdej osobie chcącej spełnic swoje marzenia o medycynie lub kierunkach pokrewnych.Są warte swojej ceny

~Kasia · 22 stycznia, 2013 o 10:11 pm

Bardzo profesjonalne podejście do korepetycji, naprawdę dobra motywacja ucznia do nauki, dostosowanie toku nauczania do konkretnej osoby, ogrom umiejętnie przekazywanej wiedzy, znakomicie przygotowane zajęcia, regularne powtórki z dawno omawianych tematów. Polecam:)

~Maciej · 18 stycznia, 2013 o 12:33 am

Polecam Pania jako najlepszego korepetytora, ktory przygotowuje idealnie do matury. Moje umiejetnosci maturalne juz po miesiacu wzrosly tak ze na testach mam ok 90%(i wiecej) zarowno w szkole jak i na korkach. Nie marnujemy czasu na korkach, sa intensywne, motywuja do dzialania, materialy sa bardzo przydatne i pomocne i w sumie nie mam sie do czego przyczepic nawet jak bym chcial ;P Pani Katarzyna ma bardzo duza wiedze i potrafi ja przekazac, co najwazniejsze nauczyc odpowiadac na pytania nawet osoby ktore humanistami totalnie nie sa 🙂 Co bardzo wazne Pani jest bardzo mila i uczciwa. Serdecznie polecam i pozdrawiam! 😉

~Janina · 2 grudnia, 2012 o 2:39 am

Witam. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem skutecznego korepetytora to dobrze trafiliście. Bo w końcu jakość jest najważniejsza, a nie cena czy tez bliskość miejsca. Potwierdzam napisanie matury z biologii rozszerzonej na 92%. Trafić na taką nauczycielkę to jak wygrać los na loterii!!. Jedna z nielicznych, która dużo umie i jeszcze potrafi przekazać wiedzę i nauczyć, jak odpowiadać na pytania egzaminacyjne. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a wszystko staje się jasne i klarowne. Wiedza jest usystematyzowana. Poza tym Pani jest sympatyczna i bardzo miła. SUPER!!! Szczerze i w pełni odpowiedzialnie polecam jako przygotowanie do matury! Warto, nawet kosztem dłuższych dojazdów:)).

joolla22@opoczta.pl · 23 października, 2012 o 8:44 pm

Dziękuję za świetne zajęcia i doskonałe przygotowanie do matury z biologii – zdałam ją na 95%! POLECAM Panią Korepetytor! Zajęcia z Nią to świetnie wykorzystany czas. Pełen profesjonalizm, bardzo duża interdyscyplinarna wiedza. Umiejętność przedstawienia i przekazania w zrozumiały sposób wszelkich zagadnień. Niebagatelne znaczenie ma bardzo miła i bezpośrednia atmosfera w czasie zajęć!Raz jeszcze DZIĘKUJĘ i POLECAM wszystkim spragnionym porcji profesjonalnej wiedzy!Joanna (już studentka)

krywaw@vp.pl · 23 października, 2012 o 7:12 pm

Pierwszy raz trafiłem na tak profesjonalnie prowadzone korepetycje. No i wynik mówi sam za siebie – zdałem! Matura z biologii zaliczona na 94%. To efekt pracy Pani Korepetytor plus mój wkład własny :-)). Zajęcia w pełni profesjonalne, obszerne materiały pomocnicze, elastyczny czas zajęć, miła atmosfera. Jednym słowem – wszystko co trzeba i jak trzeba. Dziękuję PANI!!!Polecam wszystkim! Będziecie zadowoleni¹ Krystian

kamila.k1@onet.eu · 23 października, 2012 o 6:41 pm

W pełni profesjonalne podejście i znajomość zagadnień. Dobre materiały pomocnicze. Pani Korepetytor miła, uśmiechnięta i cierpliwa. Atmosfera w czasie zajęć bardzo dobra.Polecam bez zastrzeżeń, jeśli tylko zależy Wam na dobrze zdanej maturze.Dowodem jestem sama – maturę z biologii zdałam na 91%. POLECAM raz jeszcze! Kamila

orgon22@spoko.pl · 19 października, 2012 o 12:21 pm

Potwierdzam napisanie matury z biologii rozszerzonej na 94%. Trafić na taką nauczycielkę to jak wygrać los na loterii!!. Jedna z nielicznych, która dużo umie i jeszcze potrafi przekazać wiedzę. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Wiedza jest usystematyzowana. Poza tym Pani jest sympatyczna, co zdarza się niezwykle rzadko wśród nauczycieli, zwłaszcza biologii. SUPER!!! Szczerze i w pełni odpowiedzialnie polecam jako przygotowanie do matury! Warto:)).

bags_48@onet.pl · 18 października, 2012 o 9:56 am

Potwierdzam napisanie matury z biologii rozszerzonej na 92%. Jedna z nielicznych nauczycielek, która dużo umie i jeszcze potrafi przekazać tą wiedzę. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a wiedza jest usystematyzowana. A na dodatek Pani jest sympatyczna, co zdarza się niezwykle rzadko wśród nauczycieli, zwłaszcza biologii.  SUPER! Szczerze polecam jako przygotowanie do matury! Warto:)).

aklajnert@buziaczek.pl · 18 sierpnia, 2012 o 4:56 pm

Potwierdzam zdanie matury z biologii 2012 na 90%. Świetny tok nauczania, ciągłe powtórki i utrwalające zadania. Każdy uczeń ma dostosowany do niego materiał, gorąco polecam, bo naprawdę warto. Dziękuję.

julia133@autograf.pl · 22 lipca, 2012 o 6:54 pm

Słuchajcie- matura z biologii ( 2012) napisana jak marzenie na 90%. Upragniona MEDYCYNA ZDOBYTA. Nauczycielka jest cudowna- wymagająca, ale skuteczna. I sympatyczna. Wszystko poukładane w głowie, w odpowiednich ,,szufladkach”. Zajęcia warte swojej ceny:) Gorąco polecam- Julia

~anna.mojkoc@onet.pl · 1 lipca, 2012 o 7:36 pm

Zdecydowanie warto ! Matura 2012 napisana na 90% , bardzo dobre przygotowanie , dużo ćwiczeń i zadań , pisanie egzaminu po korepetycjach trwających nieco ponad rok to czysta przyjemność , nic nie może zaskoczyć . Polecam 😉

~Ola · 27 lutego, 2012 o 9:22 am

Świetne przygotowanie do matury, dużo pomocnych materiałów i zadań a przede wszystkim duża wiedza nauczycielki i umiejętność jej przekazania. Polecam!:)

~Basia W. · 27 sierpnia, 2011 o 3:59 pm

Jedna z nielicznych nauczycielek, która dużo umie i jeszcze potrafi przekazać tą wiedzę. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a wiedza jest usystematyzowana. A na dodatek pani jest sympatyczna, co zdarza się niezwykle rzadko wśród nauczycieli, zwłaszcza biologii.Chodzę na zajęcia od lipca i efekty są ZADZIWIAJĄCE!A wszystko ,,podane” przy przepysznym latte.Korepetycje są warte swojej ceny.POLECAM:))

~Makelele · 3 sierpnia, 2011 o 4:15 pm

dziekuje i potwierdzam iz prałem udział korepetycjach z zakresu pierwszej liceum . polecam

~EMILIA · 7 maja, 2011 o 10:25 pm

Witam. Bardzo dziękuję za przygotowanie do matury:) Mam nadzieję na zdanie jej na 90%. Zresztą na tyle jestem przygotowana. Albo na więcej!Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.