Prowadzę profesjonalne korepetycje z biologii- zakres rozszerzony i podstawowy. Przygotowuję do MATURY z biologii oraz na uczelnie medyczne. Zajęcia tylko INDYWIDUALNE- tryb ROCZNY.


Efektywność matury z BIOLOGII: powyżej 80%

 

 

kontakt: tel. 501-891-350 (najlepiej po godzinie 22.30)

 

Kategorie: O ZAJĘCIACH

5 komentarzy

~zobacz · 6 lutego, 2017 o 9:18 pm

Super- bardzo polecam. Rewelacyjne wyniki:)

~Maciek · 17 sierpnia, 2014 o 8:07 pm

Polecam wszystkim korepetycje u Pani Katarzyny. Jestem tegorocznym maturzystą. Przez rok uczęszczałem na korepetycje z biologii do Pani Katarzyny. Maturę z biologii zdałem na zadowalającym mnie poziomie 82% i dostałem się na medycynę w Łodzi 🙂 Nauczycielka posiada ogromną wiedzę i profesjonalne podejście do ucznia. Jest cierpliwa, rzetelna i wymagająca. Zmusza do myślenia i skutecznie mobilizuje do nauki. To były w pełni wykorzystane godziny zajęć, a konsekwentna i systematyczna praca pod uważnym okiem Pani Katarzyny dały świetne rezultaty. Były to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze 🙂

~Karolina · 22 listopada, 2013 o 5:54 pm

Na chwilę obecną jestem przy 16 zajęciach. Zgłosiłam się na ostatnią chwilę, a Pani Kasia robi wszystko by nadrobić ze mną stracony czas. Takie nastawienie u korepetytora się ceni! Już teraz widzę u siebie bardzo duży postęp. Liczba zadawanych zadań, materiałów dodatkowych jest ogromna. Nauki i pracy jest sporo, ale właśnie to gwarantuje nam wymarzony % na maturze. Jestem tegoroczną maturzystką w klasie, gdzie prawie każdy uczęszcza na korepetycje z biologii i porównując, mogę z całą pewnością powiedzieć, że Pani Kasia – nauczycielka niezwykle wymagająca, przemiła, mobilizująca – jest najlepszym wyborem.

~Marta · 6 listopada, 2013 o 11:31 pm

Świetnie prowadzone zajęcia! Pani Katarzyna jest doskonale przygotowana do każdych zajęć i posiada naprawdę ogromną wiedzę. Lekcje z Panią Katarzyną wymagają ode mnie ogromnych pokładów energii, bowiem przygotowanie z dnia na dzień nie jest możliwe, często nawet kilka dni nie jest wystarczające, ale rekompensuje to wynik rozwiązywanych testów!
Polecam!

~M-du · 4 listopada, 2013 o 12:11 pm

Jestem bardzo zadowolony. Są to najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałem. Nauczycielka przyjazna, ze sporą wiedzą, indywidualnym podejściem do ucznia. Zakres materiału jest szczegółowy a zadania sprawdzane pod klucz. Polecam wszystkim, którzy chcą zdać maturę z biologii na 85%-100%. 😎

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.